Silesion.PL

serwis informacyjny

Jasmin Burić nowym zawodnikiem KGHM Zagłębia Lubin

Jasmin Buric nowym zawodnikiem KGHM Zaglebia Lubin

Jasmin Buric nowym zawodnikiem KGHM Zaglebia Lubin

Bramkarz Jasmin Burić został dziś ogłoszony jako nowy piłkarz KGHM Zagłębia Lubin i rozpoczął przygotowania z nową drużyną do rundy wiosennej obecnego sezonu. 34-letni golkiper rodem z Bośni i Hercegowiny podpisał z Zagłębiem Lubin umowę do 30 czerwca 2023 roku.

Do naszego zespołu dołącza doświadczony bramkarz Jasmin Burić. Jestem przekonany, że wniesie do zespołu bramkarzy niebagatelne doświadczenie. W związku z zakomunikowaniem o nieprzedłużeniu kontraktu przez Dominika Hładuna oraz niepewnej sytuacji zdrowotnej Kacpra Bieszczada, zdecydowaliśmy się na zakontraktowanie Jasmina, który da nam jakość i zabezpieczenie na newralgicznej pozycji bramkarza – powiedział Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski.

Burić to wychowanek bośniackiego klubu NK Celik Zenica, z którego w 2009 roku trafił do Lecha Poznań. W barwach “Kolejorza” rozegrał ponad 200 spotkań, w których aż 90 razy zachował czyste konto. Doświadczony bramkarz ostatnio występował dla izraelskiego Hapoelu Haifa, gdzie zagrał 44 mecze, 14 razy zachowując czyste konto. Ostatnie pół roku 34-latek pozostawał bez klubu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author