Silesion.PL

serwis informacyjny

Jak galę Złotych Malin typują analitycy BETFAN?

Zlote Maliny kursy scaled

Zlote Maliny kursy scaled

Według analityków BETFAN, polskiego legalnego bukmachera, Diana: Musical zbierze najwięcej Złotych Malin spośród wszystkich filmów nominowanych w 2022 do tej niechlubnej nagrody. Zdaniem bukmachera musicalowa opowieść o księżne Dianie otrzyma statuetki w co najmniej czterech kategoriach: dla najgorszego filmu, aktorki, reżysera i scenariusza. Przy odrobinie „szczęścia” zgarnie też piątą Złotą Malinę – dla aktorki drugoplanowej.

Złote Maliny to, przyznawane w przeddzień Oskarów, anty nagrody przemysłu filmowego. Widzowie mogą je uznać za oficjalne potwierdzenie straconego czasu lub/i pieniędzy poświęconych „nagrodzonym” produkcjom. W tym roku faworytem jest Diana: Musical – film otrzymał aż dziewięć nominacji do Złotych Malin. Zdaniem BETFAN to właśnie produkcja Netflixa zdobędzie statuetkę dla najgorszego filmu. Jej głównymi konkurentami są thriller Karen i animacja Kosmiczny mecz: Nowa Era, choć ich pozycja względem rozśpiewanej Diany nie jest mocna.

Wedle BETFAN Złota Malina dla najgorszej aktorki trafi właśnie do Jeanny de Waal za rolę królowej ludzkich serc w nieoczekiwanej odsłonie. Po piętach depcze jej jednak Tarryn Maning, która w Karen zagrała rasistowską sąsiadkę terroryzującą afroamerykańskich sąsiadów. Za nimi, lecz dużo dalej, jest Amy Adams z główną rolą w nieudanym psycho-thrillerze Kobieta w oknie.

Zdaniem BETFAN faworytem do Złotej Maliny za najgorszą główną rolę męską jest LeBron James – aktor amator, a na co dzień gwiazda koszykówki. Przed spróbowaniem gorzkiego smaku porażki może go jednak uratować Ben Platt, który zagrał główną postać w dramacie Drogi Evanie Hansenie. Zdaniem bukmachera Platt jest bowiem drugim mocnym kandydatem do statuetki w tej kategorii.

W walce o Złotą Malinę za reżyserię jest dwóch poważnych konkurentów: Christopher Ashley, odpowiedzialny za musicalową Dianę oraz Damon „Coke” Daniels, który dał światowej kinematografii Karen. Spośród tych dwóch reżyserów analitycy BETFAN większe szanse na statuetkę dają Ashleyowi. Oprócz reżyserii Złota Malina dla Diana: Musical powędruje też za scenariusz. Kurs na to w BETFAN wynosi 1:35, co oznacza prawie pewne zdarzenie.

Sytuacja emocjonująco przedstawia się w przypadku drugoplanowej roli kobiecej. Najbliżej Złotej Maliny są dwie aktorki: Amy Adams, tym razem za występ w Drogi Evanie Hansenie oraz Judy Kaye, która zagrała w Diana: Musical. W notowaniach BETFAN dzieli je przysłowiowy włos (kurs 2.10 versus 2.15), choć zdaniem analityków na prowadzeniu obecnie jest Adams. Jeśli jednak los uśmiechnie się (szyderczo) do Kaye, będzie to oznaczać piątą Złotą Malinę dla musicalu o Lady Di.

BETFAN prognozuje też, że za drugoplanową rolę męską ukarany statuetką zostanie Jared Leto, który zagrał w filmie Dom Gucci. Kurs bukmachera wskazuje, że pozycja Leto jest raczej niezagrożona. Jeśli jednak ktoś miałby mu odebrać Złotą Malinę, to następni w kolejności, choć dużo dalej, są: Mel Gibson za rolę w Dangerous oraz Gareth Keegan za rolę w Diana: Musical.

Lista laureatów Złotych Malin w tym roku ma być ogłoszona 26 marca.

Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!


BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem działającym online. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN udostępnia zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 2 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Analizy BETFAN są podstawą wielu trafnych prognoz. Tylko w 2021 i 2022 r. BETFAN przewidział wynik szeregu istotnych wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych czy sportowych. Między innymi zgodnie z typowaniem analityków BETFAN prezesem PZPN został Cezary Kulesza, tytuł sportowca roku w plebiscycie PS zdobył Robert Lewandowski, dziennikarzem roku w konkursie Grand Press wybrano Andrzeja Poczobuta, zaś prezydentem Rzeszowa został Konrad Fijołek. BETFAN prognozował także, że KRRiT przedłuży TVN7 koncesję na nadawanie, a Krystian Ochman będzie reprezentował Polskę na Eurowizji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024