Silesion.PL

serwis informacyjny

Jak długo będę spłacać kredyt?

Chcesz wziąć kredyt ale nie wiesz jak to wszystko działa? spokojnie, wszystkiemu da się zaradzić. Jeśli planujesz pożyczać pieniądze wiedz, że nie opłaca się brać tzw. “chwilówek” ponieważ często w takim wypadku jesteśmy zmuszeni oddać o wiele więcej niż pożyczamy. Najrozsądniejszym wyjściem jest po prostu kredyt zaciągnięty w banku z rozsądnym RRSO- (rzeczywista roczna stopa oprocentowania). Nie zawsze jednak niższe RRSO oznacza tańszy kredyt, zależy to od m. in harmonogramu spłaty.

Jeśli masz kilka propozycji zaciągnięcia pieniędzy powinieneś porównać potencjalne kredyty, wtedy najlepiej zapytać pożyczkodawców po prostu o całkowity koszt kredytu, dowiesz się wówczas ile pieniędzy będziesz musiał oddać łącznie z odsetkami, prowizjami, oraz opłatami. Dodatkowe rady aby wziąć rozsądny kredyt to: 1. dokładne czytanie, powinieneś przeczytać nawet najmniejsze druczki umowy, 2. negocjacje, umowa kredytu którą dostaniesz na początku rozmów nie musi być tą ostateczną, jeśli uda ci się coś wynegocjować DOKŁADNIE sprawdź zmiany naniesione na umowę, 3. zwróć uwagę na obowiązki i kary.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024