Silesion.PL

serwis informacyjny

Hokejowa reprezentacja Polski wystąpi w turnieju w Estonii. Bezpłatna transmisja meczów w Polski Hokej TV

Hokejowa reprezentacja Polski

Hokejowa reprezentacja Polski

W dniach 11-13 listopada Kadra Narodowa Seniorów zagra w Tallinie w Turnieju Baltic Challenge Cup z Estonią, Łotwą i Litwą. Mecze Polaków będą transmitowane w serwisie YouTube Polskiego Hokeja.

Turniej w Estonii to dla naszej reprezentacji ważny etap przygotowań do przyszłorocznych Mistrzostw Świata Dywizji IB, które odbędą się w dniach 25 kwietnia – 1 maja w katowickim „Spodku”. W walce o awans do wyższej dywizji rywalami będą m.in. Litwa i Estonia, czyli drużyny z którymi Biało-Czerwoni zmierzą się w tym tygodniu.

Terminarz meczów reprezentacji Polski w Baltic Challenge Cup, Tallin, Estonia

Czwartek, 11 listopada

  • Polska – Litwa, godz. 14:00

Piątek, 12 listopada

  • Polska – Łotwa, godz. 14:30

Sobota, 13 listopada

  • Estonia – Polska, godz. 18:00

Mecze reprezentacji Polski będą transmitowane w serwisie YouTube Polskiego Hokeja.

Przypominamy, że w tym tygodniu grać również będzie reprezentacja Polski kobiet. W dniach 11-14 listopada Hokejowe Orlice w Finale Turnieju Kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich zmierzą się z Węgierkami, Czeszkami i Norweżkami. Mecze Polek będą transmitowane w TVP Sport.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024