Silesion.PL

serwis informacyjny

Hejt Park z udziałem Borka, Stanowskiego i Najmana

Wczorajszy HejtPark z udziałem Mateusza Borka, Krzysztofa Stanowskiego i Marcina Najmana w pewnym momencie oglądało 90 tysięcy widzów. Przełożyło się to na 8 tysięcy nowych subskrybcji Kanału Sportowego.

Ponad dwugodzinny progam możecie zobaczyć poniżej:

 Najgorętszym momentem była wypowiedź Stanowskiego (1.09:01 w materiale wideo): Kiedyś po wsiach jeździły osoby chore, baba z brodą itd. W federacji Fame MMA bił się karzeł z osobą normalnego wzrostu, ty uczestniczysz w tym cyrku – mówił Stan. W odpowiedzi Marcin Najman oblał go wodą. – Mateusz, proszę nie nalewaj już naszemu gościowi, bo jest niestabilny – powiedział właściciel serwisu Weszło.

Po czwartkowym programie upadł mit, że „Marcin to naprawdę bardzo inteligentny gość” (według m.in. Tomasza Smokowskiego.

Krzysztof Stanowski musiał odpierać powtarzające się ataki “worka ziemniaków”. Po kilkunastu minutach Stanowski wyraźnie wycofał się z dyskusji z El Testosteronem.

Mateusza Borka można uznać największym wygranym wczorajszego programu. W odpowiednich momentach tonował wypowiedzi zarówno Stanowskiego, jak i Najmana.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024