Silesion.PL

serwis informacyjny

„Szkoła z TVP” zdjęta z ramówki?

Miał być hit, wychodzi jak na razie wielki hit. „Szkoła z TVP” była naprawdę ciekawym pomysłem w obecnych czasach, musimy to otwarcie przyznać. Ale realizacja jest, no cóż, na wyjątkowo niskim poziomie.

Więcej podśmiechujek jest z tego cyklu niż faktycznych braw za wykonanie. I my się temu absolutnie nie dziwimy. Nawet zastanawiamy się, czy niebawem ten program nie zostanie zdjęty z ramówki Telewizji Polskiej. Wydaje się, że to na ten moment jedyny rozsądny ruch, jeśli TVP chce zachować twarz. No chyba, że zmieni format swojej szkoły.

Na stronie legalnego polskiego bukmachera BETFAN masz mozliwośc obstawić, czy „Szkoła z TVP” zostanie zdjęta z ramówki

Szkoła z TVP – koniec do 6 kwietnia?

  • Tak – kurs 4.45
  • Nie -1.13

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024