Silesion.PL

serwis informacyjny

HBO i CANAL+ – jakie kanały filmowe na żywo wybrać?

hboicanal jakiekanalyfilmowenazywowybrac

hboicanal jakiekanalyfilmowenazywowybrac

Czy chociaż raz zdarzyło Ci się przerzucać kanały telewizyjne i widzieć ciągle te same, powtarzające się filmy? Ale nuuuuuuda… Z pewnością każdy z nas doświadczył tego frustrującego uczucia, gdy miał ochotę obejrzeć nowy, ciekawy film, a telewizja akurat serwowała dobrze znany i często puszczany film familijny („Kevin sam w domu”? Nie, dzięki!). To właśnie dlatego wiele osób decyduje się dzisiaj na telewizję cyfrową.

HBO i CANAL+ w INEA – co oglądać?

Dzięki INEA telewizji na żywo możemy oglądać najnowsze produkcje oferowane przez HBO i CANAL+. Telewizja na żywo to nie tylko dostęp do kinowych hitów, ale także możliwość odtwarzania wybranych filmów do siedmiu dni wstecz, nagrywania i przechowywania (już nie przegapimy pod nieobecność w domu żadnego filmu) oraz powrotu do początku nadawanego programu (gdy skacząc po kanałach, przegapiliśmy początek). To mega wygoda! Poniżej zestawienie najlepszych kanałów filmowych HBO i CANAL+, jakie oferują INEA pakiety.

  1. HBO, główna stacja z oferty pakietu HBO, która emituje premiery filmowe – to tu zobaczymy najjaśniejsze gwiazdy Hollywood błyszczące w najgorętszych premierach blockbusterów. Kanał dostępny przez całą dobę, bez reklam, a dźwięk nagrany w technologii Dolby Digital zapewni prawdziwe kinowe emocje.
  2. HBO 3, znany kiedyś jako HBO Comedy, jako że transmitował głównie komedie i stand-upy. Obecnie INEA pakietyoferują dostęp do trzech kanałów filmowych rodziny HBO – kanał główny oraz popularną dwójkę i trójkę. Dzięki temu uzyskujemy dostęp zarówno do najnowszych premier, jak i najmodniejszych seriali oraz klasyków filmów fabularnych.
  3. CANAL+ Family to doskonały wybór dla młodszych i nieco starszych kinomanów. Znajdziemy tu bezpieczne dla dzieci filmy fabularne oraz ciekawe kreskówki.
  4. CANAL+ to klasyczny kanał oferujący filmy, seriale oryginalne CANAL+, dokumenty i wiele więcej. Nadawany 24/7, bez przerw reklamowych, z najnowszymi premierami, gdy chcemy być na bieżąco ze światem filmu i filmowymi klasykami, które można oglądać bez końca.

Telewizja INEA oferuje też pakiet CANAL+ Prestige, gdzie oprócz wyżej wymienionych kanałów znajdziemy CANAL+ Dokument, CANAL+ Sport, Seriale i Premium. Na szczególną uwagę wszystkich kinomaniaków zasługuje CANAL+ Premium – to tam obejrzymy codzienne premiery filmowe, filmy dokumentalne czy filmy krótkometrażowe z całego świata.

Powyższe zestawienie pokazuje jedynie urywek kanałów filmowych zbogatego wachlarza INEA. Warto pamiętać, że operator ten pozwala na dobieranie paczek tematycznych bez zobowiązań. Czyli w każdej chwili możemy zdecydować się na dodatkowe kanały filmowe (lub inne) i zrezygnować z nich nawet po miesiącu – bez żadnych konsekwencji! Do tego można dodać zalety, jakie daje nam telewizja na żywo i mamy przepis na udany seans filmowy – i to kiedy chcemy. Jedno jest pewne – mając taki wybór, jaki oferują nam pakiety HBO i CANAL+, już nigdy nie będziemy narzekać, że w telewizji znowu nic nie ma!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author