Silesion.PL

serwis informacyjny

BETFAN z nową kampanią przed Roastem Pudziana

Roast Pudziana

Roast Pudziana

BETFAN, polski legalny bukmacher, ruszył z nową kampanią marketingową z udziałem swojego ambasadora, Mariusza Pudzianowskiego. Sześć spotów reklamowych z zawodnikiem MMA i strongmanem w intelektualnym wydaniu informuje o zaletach oferty BETFAN. Bukmacher uruchomił kampanię przed zbliżającym się Roastem Pudziana, którego jest też sponsorem. W wydarzeniu wystąpią m.in. Popek i Łukasz „Juras” Jurkowski.

Na przełomie marca i kwietnia BETFAN zapoczątkował nową kampanię reklamową. Najbardziej rozpoznawalną twarz bukmachera, czyli Mariusza Pudzianowskiego, można zobaczyć w czterech różnych kreacjach. W każdym ze spotów, w których wciela się w rolę profesora, piłkarza, właściciela konia wyścigowego i zawodnika MMA, ambasador informuje o promocjach oferowanych przez bukmachera, m.in. akcji CASHBACK 600 zł i 60 zł FREEBET. Kampanię można już śledzić w telewizji – na Polsacie i antenach TVP, a także w Internecie i social mediach. To jednak przedsmak prawdziwej rozrywki. 3. kwietnia odbędzie się bowiem Roast Pudziana.

– Język polski bywa skomplikowany, Mariusz Pudzianowski zaskakujący nie tylko w sporcie, a propozycje BETFAN dla graczy są zawsze proste i przejrzyste. Pokazujemy to w naszych najnowszych spotach. Dodatkowo, ponieważ bardzo lubimy nietypowe akcje i jesteśmy największymi fanami Mariusza, zaangażowaliśmy się we współpracę ze Stand-Up No Limits organizującym Roast Pudziana. Legendarna wytrzymałość i cierpliwość naszego mistrza, która przyniosła mu wiele zwycięstw, zostanie wystawiona na zupełnie inną próbę niż na macie w klatce. Z tej okazji przygotowaliśmy też wiele zakładów specjalnych, jak ten czy Mariusz da się sprowokować Popkowi, Jurasowi albo któremuś z komików – opowiada Jakub Świsłowski, dyrektor marketingu BETFAN.

Zaplanowany na 3. kwietnia Roast Pudziana będzie wydarzeniem, w którym Mariusz Pudzianowski stanie się obiektem żartów i kpin dziewięciu osób. Wśród nich znajdą się m.in. jego byli rywale, czyli Popek Monster i Łukasz „Juras” Jurkowski. Czy Pudzian to wytrzyma? A może poniosą go emocje i dojdzie do powtórki z gali wręczenia Oscarów? Tego typu zakłady specjalne można obstawiać na betfan.pl.

Roast Pudziana jest organizowany przez Stand-up No Limits. Wydarzenie można obejrzeć na żywo na scenie Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. bądź wykupując dostęp pay per view.

Współpracę sponsoringową ze Stand-up No Limit, przygotowania koncepcyjne i wykonawcze najnowszej kampanii reklamowej koordynuje dział marketingu BETFAN.

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem działającym online. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN  udostępnia zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 2 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Analizy BETFAN są podstawą wielu trafnych prognoz. Tylko w 2021 i 2022 r. BETFAN przewidział wynik szeregu istotnych wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych czy sportowych. Między innymi zgodnie z typowaniem analityków BETFAN prezesem PZPN został Cezary Kulesza, tytuł sportowca roku w plebiscycie PS zdobył Robert Lewandowski, dziennikarzem roku w konkursie Grand Press wybrano Andrzeja Poczobuta, zaś prezydentem Rzeszowa został Konrad Fijołek. BETFAN prognozował także, że KRRiT przedłuży TVN7 koncesję na nadawanie, a Krystian Ochman będzie reprezentował Polskę na Eurowizji.

Kiedy odbędzie się Roast Pudziana?

Roast Pudziana zaplanowano na 3 kwietnia 2022 roku.

Gdzie oglądać Roast Pudziana?

Roast Pudziana odbędzie się na scenie Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Dla osób przed telewizorami zaplanowana jest transmisja onlina, dostępna w ststemie PPV (pay per view).

Kto wystąpi na RoasciePudziana

Wśród osób, które będą roastować Mariusza Pudzianowskiego znajdą się m.in. jego byli rywale, czyli Popek Monster i Łukasz „Juras” Jurkowski.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023