Silesion.PL

serwis informacyjny

Guzik, Macias, Wiśnia, Ostry, Kubatutu i Kaleson dołączyli do zespołów Move Federation

Move Federation – futbol przyszlosci logo

Move Federation – futbol przyszlosci logo

Trwa uzupełnainie składów drużyn do nowej federacji piłkarskiej MOVE FEDERATION w której zagrają influencerzy. W drużynach zobaczymy między innymi: Jakuba “Kubatutu” Hrapkowicza, Sebastiana ‘Wisnię” Wiśniewskiego, Krystiana “Maciasa” Maciaszczyka, Jakuba “Guzika” Szymańskiego, Daniela “Ostrego” Ostaszewskiego i Dominika “Kalesona” Cybulskiego.

Jakub KUBATUTU Hrapkowicz – Move Federation

Na co dzień dobrze wie, jak funkcjonować w Teamie, ale czy potwierdzi to na boju? Kubatutu dołącza do drużyny Team X! Kapitanem drużyny “Team X” w Move Federation została Monika “Mona” Kociołek. W zespole Moni zagra także Patrycja MOŁCZANOW i Cezary CZARO Nykiel.

Sebastian WIŚNIA Wiśniewski – Move Federation

Od ogródkowych sztuczek z ziomalem po Arenę Gliwice. Wiśnia szczupakiem wjeżdża do Teamu Natsu World i spróbuje trochę zamieszać. Kapitanem Teamu Natsu World została została Natalia “Natsu” Karczmarczyk. W zespole Natsu zagra także Paulina HORNIK i Oskar BOSKI OSKI Dąbrowski.

Krystian MACIAS Maciaszczyk – Move Federation

W Teamie Tromba poważne wzmocnienie. Macias zamienia szesnastki na strzelanie zza szesnastki. 1/4 ekipy White Widow dołącza do MOVE! Kapitanem Teamu Tromba jest Mateusz “tromba” Trąbka. W zespole Tromby zagra także Kuba NOWACZKIEWICZ i Jakub BRO Birecki.

Jakub GUZIK Szymański – Move Federation

GUZIK zaliczył wielki powrót po dołączeniu do Projektu Spontan. Teraz, razem z Wojtkiem, planują same wygrane. Dadzą radę? Kapitanem Teamu Gola jest Wojtek Gola. W zespole Goli zagra także Amadeusz FERRARI Roślik i Adrian MEDUSA Salamon.

Daniel OSTRY Ostaszewski – Move Federation

Swój debiut w Ekstraklasie zapowiedział na 2025. Zanim jednak zamelduje się na boiskach najmocniejszej ligi świata, pokaże kilka sztuczek w Gliwicach. Ostry dołącza do Teamu Boxdela. Kapitanem Teamu BOXDEL jest Michał “Boxdel” Baron. W zespole Boxdela zagra także Sebastian CZVJNIK Czajewski i Krzysztof JUSTEK Justyński.

Dominik KALESON Cybulski – Move Federation

Jeden Son już poważnie miesza w piłce. Czas na Kalesona, który dołącza do Teamu Bungee. Ruleta jak Zizu i przyspieszenie Grosika – Bandura zmontował swoich Galacticos! Kapitanami Team Bungee są Bandura czyli czyli Patryk Bandurski i Dawid “Dzinold” Rzeźnik. W zespole Bungee jest już Jakub MERGHANI Rokicicki i Bartek MORK Konczyk.

Move Federation to przedefiniowanie piłki nożnej, jaką znacie – nowe zasady i masa sportowych emocji. Najwięksi polscy influencerzy zmierzą się w turnieju, w którym weźmie udział 8 drużyn, złożonych ze znanych twórców internetowych i gwiazd. Więcej na temat piłkarskiej federacji przeczytasz w artykule MOVE Federation – Football Show 19.11.2022 w Arena Gliwice.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023