Silesion.PL

serwis informacyjny

GTA: Wisła Płock II. Nowa misja Tomasika!

fot.Twitter

fot.Twitter

Piotr Tomasik pozostanie piłkarzem Wisły Płock na kolejny sezon. Dotychczasowa umowa lewego obrońcy została przedłużona i będzie obowiązywała co najmniej do 30 czerwca 2023 roku.

Boczny defensor urodził się 31 października 1987 roku w Krakowie. Na poziomie ekstraklasy zaistniał w Polonii Bytom, a następnie dał się poznać jako podstawowy piłkarz Podbeskidzia Bielsko-Biała oraz Jagiellonii Białystok. Do Wisły Płock trafił z Lecha Poznań. Zawodnikiem płockiej Wisły stał się 21 czerwca 2019 roku. W minionym sezonie rozegrał dwadzieścia dziewięć spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Okrasił go dwoma bramkami, czterema asystami, a także ośmioma żółtymi kartkami. Dotychczas we wszystkich rozgrywkach zanotował dla Wisły Płock łącznie sześćdziesiąt dziewięć spotkań, w których strzelił pięć goli.

Lewonożny obrońca zostanie w Płocku jeszcze co najmniej dwanaście miesięcy, gdyż jego umowa została przedłużona na następny sezon.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).