Silesion.PL

serwis informacyjny

GTA: Wisła Płock II. Nowa misja Tomasika!

GTA Wisla Plock II Nowa misja Tomasika

GTA Wisla Plock II Nowa misja Tomasika

Piotr Tomasik pozostanie piłkarzem Wisły Płock na kolejny sezon. Dotychczasowa umowa lewego obrońcy została przedłużona i będzie obowiązywała co najmniej do 30 czerwca 2023 roku.

Boczny defensor urodził się 31 października 1987 roku w Krakowie. Na poziomie ekstraklasy zaistniał w Polonii Bytom, a następnie dał się poznać jako podstawowy piłkarz Podbeskidzia Bielsko-Biała oraz Jagiellonii Białystok. Do Wisły Płock trafił z Lecha Poznań. Zawodnikiem płockiej Wisły stał się 21 czerwca 2019 roku. W minionym sezonie rozegrał dwadzieścia dziewięć spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Okrasił go dwoma bramkami, czterema asystami, a także ośmioma żółtymi kartkami. Dotychczas we wszystkich rozgrywkach zanotował dla Wisły Płock łącznie sześćdziesiąt dziewięć spotkań, w których strzelił pięć goli.

Lewonożny obrońca zostanie w Płocku jeszcze co najmniej dwanaście miesięcy, gdyż jego umowa została przedłużona na następny sezon.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author