Silesion.PL

serwis informacyjny

Zanim dla klubu, to dla Polski… Wysoki kurs na gola Lewego w meczu z Walią.

1200x628 Boost

1200x628 Boost

Jednym z najgłośniejszych tematów bieżącego okienka transferowego są dalsze losy kariery Roberta Lewandowskiego, który oficjalnie ogłosił, że nie planuje pozostawać w Bayernie na kolejny sezon. Czy “Lewy” rzeczywiście opuści Bundesligę i gdzie się uda?

Tego jeszcze nie możemy być pewni, ale wiemy jedno – przed zmaganiami klubowymi nasza “dziewiątka” ma kilka dobrych okazji na dołożenie kolejnych trafień do swojego dorobku strzeleckiego dla reprezentacji, a legalny bukmacher BETFAN z tej okazji boostuje jego trafienie w meczu z Walią!

Zasady promocji: 

  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600,
  2. Wpłać depozyt w kwocie od 55 do 600 zł
  3. Zagraj pierwszy kupon o stawce od 50 do 600 zł. W razie porażki otrzymasz zwrot 100% stawki w formie bonusu!
  4. Następnie TUTAJ obstaw za maksymalnie 5 zł zakład SOLO na trafienie Roberta Lewandowskiego w meczu Polska – Walia.
  5. Wygrana trafia na konto główne!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024