Silesion.PL

serwis informacyjny

Groclin oficjalnym rowerem elektrycznym Warty Poznań

Adam Zrelak prezentuje rower Groclin fot Karolina Iwanska

Adam Zrelak prezentuje rower Groclin fot Karolina Iwanska

Można na nim przejechać nawet 110 km ze wspomaganiem i rozpędzić się bez pedałowania do 25 km/h – oto Groclin, oficjalny rower elektryczny Warty Poznań. Jego producent właśnie został partnerem Klubu.

Piłkarze Warty Poznań swoje mecze ligowe rozgrywają na stadionie w Grodzisku Wlkp. Tam też swoje początki miał Groclin, firma z ponad 40-letnią tradycją. W tym roku zarząd spółki poinformował o zmianie profilu dotychczasowej działalności i zaangażowaniu się w projekty związane z elektromobilnością. Tak powstał pierwszy miejski rower elektryczny Groclin.

Jako producent rowerów elektrycznych pod marką Groclin podjęliśmy decyzję o współpracy z Wartą Poznań. Przyjęta przez Klub strategia i misja skupiona wokół szeroko pojętej ekologii jest nam bardzo bliska. Mamy nadzieję, że będzie to bardzo owocna współpraca dla obu stron – mówi Michał Seidel, Członek Zarządu Groclin S.A odpowiedzialny m.in za projekt związany z elektromobilnością.

Dla Warty Poznań, klubu zaangażowanego w zagadnienia związane z ochroną środowiska naturalnego, Groclin jest cennym partnerem. Produkowane przez wielkopolską firmę rowery to wygodny środek transportu. Wspomaganie elektryczne pomaga łatwiej i szybciej dotrzeć na miejsce, dzięki czemu rower jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zrezygnować z jazdy samochodem i poruszać się np. po mieście właśnie na dwóch kółkach.

W ramach współpracy rower Groclin został oficjalnym rowerem elektrycznym Warty Poznań. Pojazd jest dostępny w wersji dla kobiet i mężczyzn, ma wyświetlacz LCD, ułatwiający nam monitorowanie stanu baterii, a wspomaganie pozwala rozpędzić się do 25 km/h bez pedałowania i przejechać nawet do 110 km. Więcej na temat roweru można przeczytać na egroclin.com.

To bardzo satysfakcjonujące, kiedy okazuje się, że #ZielonaEnergia Warty Poznań przyciąga kolejnego partnera. Z firmą Groclin szybko znaleźliśmy wspólny język i poczuliśmy sens tej współpracy – mówi Jarosław Żubka, dyrektor marketingu i komunikacji Warty Poznań. – Nasz nowy Partner dostrzegł to, że ma do czynienia z wiarygodnym podmiotem i nie chodzi tylko o marketing, ale także o postawy naszych pracowników i zawodników, którzy poruszają się także na rowerach. Cieszy mnie to, że jako klub będziemy mogli wspierać kolejną markę z naszego regionu, nie mówiąc już o ekologicznym aspekcie tej współpracy.

Adam Zrelak prezentuje rower Groclin fot. Karolina Iwanska
Adam Zrelak prezentuje rower Groclin fot. Karolina Iwanska

Fot. Karolina Iwańska

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024