Silesion.PL

serwis informacyjny

Twaroboost w Fortunie na Premier League

Twaroboost w Fortunie na Premier League

Twaroboost w Fortunie na Premier League

Czym jest Twaroboost? W skrócie – największy znawca Premier League w tym kraju, redaktor Andrzej Twarowski (dziennikarz stacji Canal+) podaje swój typy długoterminowe na nowy sezon Premier League.

Nowy sezon ligi angielskiej zbliża się wielkimi krokami. Która z drużyn znajdzie się w TOP4? Kto będzie czarnym koniem w sezonie 2021/2022? Redaktor Twarowski mówi: Manchester City, Chelsea, Liverpool i Manchester United, tak według dziennikarza stacji Canal+ będzie wyglądać pierwsza czwórka Premier League. Natomiast czarnego konia Andrzej Twarowski upatruje w zespole z Birmingham, a mianowicie Aston Villi. Już za kilka chwil zasiądziemy głęboko w fotelach, zapniemy pasy i wystartujemy z kolejnym, pięknym sezonem najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii!

.data
Manch.City, Chelsea, Liverpool i Manch.Utd. zakończą sezon w Top4 7090 dotyczy sezonu 2021/202213.08. 21:00
Aston Villa zakończy sezon w Top 10 i Norwich spadnie z ligi 7091 dotyczy sezonu 2021/202213.08. 21:00

 Sprawdź szczegóły promocji.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

  • zakład bez ryzyka, jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany –  zwrot pieniądzy, nawet do 600 zł,
  • wykonaj drugi przelew, a jeżeli w ciągu 30 dni spełnisz warunki promocji otrzymasz od nawet 2000 zł,
  • darmowe 20 zł na grę za wykonanie pełnej rejestracji.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to wiodąca, legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład Fortuna Entertainment Group, największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji. Fortuna od lat wspiera polski sport, sponsorując m.in. Legię Warszawa oraz rozgrywki piłkarskie Fortuna 1 Liga.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024