Silesion.PL

serwis informacyjny

„Gomorra”, ostatni 5 sezon serialu w listopadzie. Trailer

2021 Gomorra 5

2021 Gomorra 5

Ostatni sezon kultowego serialu „Gomorra”, wyprodukowanego przez Cattleyę we współpracy z Beta Film, według pomysłu Roberto Saviano i opartego na jego powieści o tym samym tytule, zadebiutuje w listopadzie 2021 roku.

Wszystko jest gotowe na wielki finał GOMORRY. W rankingu New York Timesa Gomorra zajmującego piąte miejsce wśród najważniejszych nieamerykańskich produkcji dekady 2010/2020. Nieśmiertelny powrócił i dla Genny nic już nie będzie takie samo. Starcie jest coraz bliżej: długo oczekiwany debiut w ostatnim listopadowym sezonie kultowego Sky Original wyprodukowanego przez Cattleyę we współpracy z Beta Film, na podstawie pomysłu Roberto Saviano i opartego na jego powieści o tym samym tytule.

Zwiastuna pokazują powrót do planu historycznych bohaterów serii Gomorra: Salvatore Esposito w roli Genny Savastano, zmuszony do ukrycia się w bunkrze pod koniec czwartego sezonu oraz wielki powrót Marco D’Amore’a , głównego bohatera w roli Ciro Di Marzio, który pod koniec trzeciego sezonu uznał za zmarłego i – jak ujawnił film Nieśmiertelny – rewelacyjnie powrócił na łotewskie terytoria.

Co zobaczymy w V sezonie Gomorry? Starcie Levante i Patrizii pozostawiło Neapol w gruzach, zmuszając Genny’ego do porzucenia marzeń o normalności i powrotu na boisko. Teraz jest ścigany przez policję, zmuszony do schowania się w bunkrze. Jego jedynym sojusznikiem jest teraz ‘O Maestrale, tajemniczy szef Ponticelli. Wojna jest nieunikniona. Ciro Di Marzio żyje na Łotwie. Dla Genny nic już nie będzie takie samo.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024