Silesion.PL

serwis informacyjny

Gdzie Ibrahimović przydałby się najbardziej?

Zlatan Ibrahimović mimo 38 lat na karku wciąż jest gorącym towarem na rynku transferowym. Napastnik Los Angeles Galaxy wciąż elektryzuje fanów na całym świecie, więc – oprócz wartości sportowej – do jego transferu zawsze trzeba dodać wartość marketingową. A, że Szwed ostatnio częściej daje do zrozumienia, iż w Ameryce jest mu coraz ciaśniej…

Jak widzicie jest trochę tropów, ale trudno przewidzieć na co zdecydował się gwiazdor MLS. W sumie to nawet nie zdziwilibyśmy się gdyby zdecydował się na słoneczną Florencję, gdzie dołączyłby do Francka Ribery’ego. „Viola” już pokazała w ostatnim okienku transferowym, że potrafi sięgnąć głębiej do kieszeni, a taki gest jest kluczowy do porozumienia z napastnikiem. Zakłady na takie, jak i podobne wydarzenie znajdziecie tylko na stronie BETFAN

Z którym klubem Zlatan Ibrahimović podpisze kontrakt przed 3 lutego 2020? (liczy się wypożyczenie, inne kluby na życzenie)

  • Atletico Madryt – 3
  • Napoli – 4
  • Real Madryt – 6
  • Manchester United – 15
  • FC Barcelona – 15
  • Valencia – 5
  • Fiorentina – 8
  • Malmö FF – 10
  • AC Milan – 11

Nie dziwne, że wszystkie wypowiedzi Zlatana i jego gesty są szeroko omawiane i stają się głównymi tematami w zagranicznej prasie. Kolacja z prezesem Napoli? Jest okładka w jednej z włoskich gazet. Filmik z zapowiedzią powrotu do Hiszpani? Są artykuły w hiszpańskiej prasie. I tak moglibyśmy wymieniać bez końca. Pytanie tylko, gdzie Zlatan przydałby się najbardziej?

Atletico Madryt nigdy nie uchodziło za drużynę, która strzela dużo goli. W tym sezonie dodatkowo brakuje im osobowości, które wzięłyby na swoje barki odpowiedzialność za wynik. Zlatan idealnie wpisuje się w ten schemat, tylko czy dogadałby się Diego Simeone?

Jeżeli chodzi o Napoli to wydaje nam się, że ich zwyczajnie nie stać na 38-latka. W Neapolu mają jasne „widełki” płacowe, których nie chcą naruszać nawet dla „Ibry”. To może Real Madryt? To by nie było głupie, ale z drugiej strony jakby tutaj zmieścić Zlatana z Benzemą, który przecież jest nie do ruszenia?

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024