3 grudnia 2021

Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska Guuurom, czyli Pudzian na gali MMA bez ryzyka i z najwyższym kursem!

W sobotę Mariusz Pudzianowski stoczy odroczony w czasie bój z Bombardierem, którego wcześniej z walki z ambasadorem Betfana wyeliminowały problemy zdrowotne. W BETFAN gracze nie muszą czekać do rozstrzygnięcia tego pojedynku, by doświadczyć triumfu Pudziana – wystarczy, że wezmą udział w akcji POLSKA GUUUROM.

Do promocji może dołączyć każdy (nowy i stary gracz), a jedyne co musi zrobić, to postawić kupon z minimum 4 zdarzeniami za dokładnie 99 zł. Łączny kurs musi być równy bądź wyższy 5.50, a minimalny kurs każdego z wydarzeń powinien wynosić co najmniej 1.40.

Oczywiście jednym z zakładów, które znajdą się na kuponie musi być wygrana Pudziana, ale zagrana ze specjalnej oferty POLSKA GUUUROM – co istotne, kurs jest wyższy niż ten standardowy!

Co zyskuje gracz poza tym, że może obstawić zwycięstwo naszego ambasadora po najwyższym kursie na rynku? Pewność, że jeśli – w co nie wierzymy! – Mariusz przegra/zremisuje, to i tak BETFAN rozliczy to wydarzenie jako trafione.

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Copyright © 2016-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Silesion dla Śląska.