Silesion.PL

serwis informacyjny

Freebet 30 PLN za 2 gole Polaków w meczu z Arabią Saudyjską

Przed nami drugie starcie Polaków na MŚ 2022: POLSKA – ARABIA SAUDYJSKA

Historia: Ostatni mecz na mundialu przeciwko kadrze z Azji zagraliśmy w 2018 roku. Pokonaliśmy wtedy Japonię 1-0 zakładając sławny niski pressing.

Teraźniejszość: Dzisiaj znowu przyjdzie nam się mierzyć z azjatycka reprezentacją. Tym razem będzie to Arabią Saudyjska. Zagraj w NOBLEBET kupon przedmeczowy (singiel lub kombi) za dokładnie 35 PLN na mecz Polska vs Arabia Saudyjska, a jeśli Polska zdobędzie co najmniej 2 gole w meczu jutro otrzymasz freebet 30 PLN (1 PLN z mnożnikiem x30)

Ostatnie godziny promocji: Każdy nowy klient, zarejestrowany w NOBLEBET pomiędzy 22.11 godz. 10:00 a 26.11 godz. 23:59 może odebrać na start bonus bez depozytu 20 PLN (1 PLN x20) i typować za darmo! Wystarczy, że zarejestrujesz konto, a po zalogowaniu wejdziesz w zakładkę Moje konto i wpiszesz: NOBLE20

Uwarunkowania prawne:

 1. Promocja obowiązuje w dniu 26.11.2022 (od 00:00 do 13:59).
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden freebet w promocji: Mundialowy HiT.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia bonusu przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Stawka postawionego kuponu typu singiel na dzisiejszy mecz Polska vs Arabia Saudyjska to dokładnie 35 PLN brutto po kursie minimalnym 1.50.
 6. Do promocji wchodzą także kupony kombinacyjne, pod warunkiem, że jedna selekcja dotyczy spotkania Polska vs Arabia Saudyjska i ta selekcja na mecz Polaków jest z kursem minimalnym 1.50, a cały kupon został zagrany dokładnie za 35 PLN brutto.
 7. Bonus otrzymają gracze w przypadku w którym spełnią warunki regulaminu oraz reprezentacja Polski zdobędzie w meczu przeciwko Arabii Saudyjskiej minimum 2 gole (gole samobójcze nie są wliczane).
 8. Wyłącznie środki własne liczone są do obrotu w promocji.
 9. Wyłącznie zakłady przedmeczowe są brane pod uwagę, zakłady na żywo nie będą wliczane do promocji.
 10. Na konto gracza przysługuje maksymalnie 30 PLN bonusu w formie freebetu (1 PLN z mnożnikiem x30).
 11. Zakłady postawione w ofercie Player Bets, Sportów Wirtualnych czy Gier nie kwalifikują się do promocji.
 12. Wykluczone jest stawianie zakładów przeciwstawnych. Zakłady takie nie będą brane pod uwagę jeśli chodzi o obrót w promocji, jak i obrót bonusem.
 13. Zakłady systemowe jak i postawione za środki bonusowe nie będą naliczane do promocji.
 14. Zakłady na Jego Wysokość Kurs nie są zaliczane do promocji.
 15. Kupony zakończone Cashoutem bądź zwrotem nie są zaliczane do promocji.
 16. Bonusy (freebety) zostaną dodane na konta graczy w niedzielę 11.12 do godziny 17:00.
 17. Aby uwolnić freebet trzeba stworzyć kupon z kursem minimalnym 1.85. Freebet będzie ważny przez 30 dni od momentu jego zakredytowania na koncie gracza.
 18. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów sportowych (bez możliwości wykorzystania go na platformie sportów wirtualnych, Player Bets czy Gier).
 19. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem Noblebet. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 20. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

Każdy nowy klient, zarejestrowany w NOBLEBET pomiędzy 22.11 godz. 10:00 a 26.11 godz. 23:59 może odebrać na start bonus bez depozytu 20 PLN (1 PLN x20) i typować za darmo! Sprawdź Noblebet już teraz!

Wystarczy, że zarejestrujesz konto, a po zalogowaniu wejdziesz w zakładkę Moje konto i wpiszesz: NOBLE20

Pamiętaj liczba kodów ograniczona, więc spiesz się, żeby skorzystać z promocji!

Najlepsze nadal przed Tobą – przy swojej pierwszej wpłacie masz szansę na bonus klasyczny 100% do 500 PLN! Koniecznie sprawdź pakiet powitalny i ciesz się ekstra kasą na start!

Co zrobić, aby skorzystać z promocji “Bonus bez depozytu 20 PLN”?

 1. Załóż konto i zaloguj się na stronie Noblebet.
 2. Wejdź w zakładkę MOJE KONTO i wybierz z listy po prawej stronie KOD PROMOCYJNY
 3. Wpisz kod: NOBLE20 i odbierz bonus z mnożnikiem (1PLN x20).
 4. Pamiętaj musisz zrobić 1-krotny obrót bonusem po kursie min. 1.85, aby móc go wypłacić.
 5. Przy pierwszej wpłacie zaznacz “BONUS POWITALNY 500 PLN” a otrzymasz klasyczny bonus 100%, aż do 500 PLN.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Polski Bukmacher Sp z o.o. (NOBLEBET) posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów dnia 3 stycznia 2019 r. o numerze PS4.6831.28.2017

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024