Silesion.PL

serwis informacyjny

Fortuna zakłady bukmacherskie

Fortuna zakłady bukmacherskie to firma, która funkcjonuje na krajowym rynku od wielu lat. Ostatnio można o niej coraz częściej usłyszeć, ponieważ sponsoruje różnorodne wydarzenia sportowe, turnieje, a także innego rodzaju wydarzenia. Poza tym swoją popularność zawdzięcza także współpracy z Legią Warszawa. Od pewnego czasu jest głównym sponsorem powyżej wymienionego klubu piłkarskiego. Gracze tejże drużyny reklamują bukmachera Fortuna poprzez umieszczone na ich koszulkach logo. 

Fortuna stanowi istotną część czeskiej grupy międzynarodowej Fortuna Entertaiment Groupon, która jak dotąd jest największą w Środkowej, a także we Wschodniej Europie firmą bukmacherską. Oferuję ona nie tylko zakłady w Polsce, ale i na Węgrzech, czy Słowacji i oczywiście w Czechach od ponad dwóch dekad. Na terenie kraju zlokalizowanych jest ponad 500 punktów Fortuna, w których prace znalazło przeszło 1000 pracowników.

Warto zaznaczyć w tym miejscu, że bukmacher Fortuna jako pierwszy zaoferował możliwość zakładów online, jak i w wersji LIVE, co pozwala na grę na stronie internetowej, która działa całą dobę. Strona internetowa znajduje się pod adresem efortuna.pl. Fortuna zakłady bukmacherskie posiada dużą stabilność finansową, o czym świadczy z pewnością fakt, że począwszy od końca roku 2010 do połowy roku 2018 była ono notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Poza tym firma ta zajmuje się szerokim propagowaniem polskiego sportu, dzięki przeprowadzaniu akcji sponsorskich. Jak już wspomniano wcześniej, bukmacher Fortuna sponsoruje klub piłkarski Legii Warszawa. Ponadto promuje się poprzez wspieranie takich wydarzeń jak Fortuna Cieszyński Bieg, turniejów siatkówki plażowej, jak również szkółki piłkarskiej Ireneusza Kościelniaka. Od sezonu 2018/2019 bukmacher Fortuna sponsoruje również 1 ligową drużynę piłki nożnej.

Fortuna zakłady bukmacherskie oferta

Fortuna posiada w swojej ofercie bardzo imponującą ilość zakładów bukmacherskich. Gracze mają możliwość obstawiania w takich wydarzeniach sportowych, jak chociażby mecze siatkówki, czy niezmiennie popularnej piłki nożnej. Poza popularnymi dyscyplinami, bukmacher ten oferuje również zakłady w bardziej niszowych dyscyplinach, do których zalicza się rugby. Ogólna liczba dyscyplin, które można obstawiać wynosi ponad 15. Należy podkreślić, że liczba ta dotyczy wyłącznie dyscyplin sportowych. Poza nimi można obstawiać tam także zakłady wydarzeń rozrywkowych, specjalnych, czy i nawet i politycznych. Jako, że Fortuna jest bukmacherem naziemnym, posiada bogatą ofertę dotyczącą obstawiania w niskich ligach piłki nożnej. Zakłady bukmacherskie Fortuna dają możliwość obstawiania meczy drużyn amatorskich z lig regionalnych, czy też mecze wojewódzkie lig polskich. Jest to bardzo dobra oferta dla lokalnych ,,patriotów” piłki nożnej. Niemniej jednak sporym utrudnieniem może wydawać się konieczność posiadania minimalnie trzech zakładów na kuponie, jak i limitu stawki maksymalnej do 200 zł. Na firmę Fortuna nie będą narzekać także osoby, wykazujące duże zainteresowanie grą LIVE, bowiem bukmacher oferuje różne rodzaje zakładów na żywo.

Niektóre zakłady bukmacherskie dotyczące dyscyplin sportowych dostępne są razem z transmisjami wideo. Live stream w przypadku bukmachera Fortuna obejmuje chociażby piłkę nożną, tenis, mecze siatkówki, albo też koszykówki. Live stream na stronie internetowej nie jest nazbyt wyeksponowany. Ażeby móc zobaczyć listę meczy z transmisją na żywo, trzeba skorzystać z zakładki ,,Zakłady LIVE”, włączyć wtyczkę flash. Później trzeba jeszcze kliknąć w zakładkę Kalendarz. Pojawi się lista meczów. Mecze, które mają dostępną transmisję na żywo, będą dodatkowo oznaczone ikoną playera z prawej strony. Live stream bukmachera Fortuna nie jest nazbyt bogaty, ale na pewno ucieszy graczy. Zakłady można zawrzeć w formie zakładów pojedynczych, a także złożonych. Zagrane kupony można kontrolować przy pomocy konta internetowego. Ciekawym dodatkiem może wydawać się możliwość kontroli kuponu, który wykupimy w stacjonarnym punkcie. Jeśli we właściwe rubryki wpiszemy kody kuponu z punktu stacjonarnego, będziemy mieli możliwość sprawdzenia jego statusu.

Fortuna rejestracja bez dowodu

Konto tymczasowe w Fortunie. Proces rejestracji konta w Fortunie stał się jeszcze bardziej przyjazny graczom. Od dzisiaj nowi klienci mają możliwość założenia konta tymczasowego, dzięki któremu mogą błyskawicznie skorzystać z szerokiej oferty zakładów proponowanych przez bukmachera.

Rejestracja w Fortunie zajmuje teraz mniej niż minutę. Aby ją ukończyć wystarczy podać podstawowe dane osobowe. Nie ma już konieczności przesyłania skanów dowodu osobistego czy dostarczania wszystkich wymaganych do tej pory informacji. Po przejściu przez prosty formularz rejestracyjny zostanie utworzone konto tymczasowe, które pozwala na zawieranie zakładów i dokonywanie wpłat na iKonto gracza. Termin ważności konta tymczasowego to 28 dni.

Aby zmienić status konta z tymczasowego na stałe gracz w każdej chwili może przesłać skan dowodu osobistego, ustalić limity na grę i uzupełnić dane osobowe. W procesie rejestracji konta tymczasowego klient jest uprawniony ponadto do skorzystania z oferty powitalnej Fortuny w postaci zakładu bez ryzyka oraz bonusu 100% od wkładu.

Jedyne ograniczenia, jakie ze względów prawnych posiada konto tymczasowe to limit wysokości wygranej na jednym kuponie, który wynosi 2279,99 zł, kwota maksymalnego depozytu na poziomie 5000 zł oraz brak możliwości wypłaty środków posiadanych na iKoncie gracza.

Sprawdź kupon w Fortunie

Bukmacher Fortuna na swojej stronie internetowej udostępnia bardzo przydatną funkcję e-Kupon. Jest to kupon skumulowany, który zawiera wybrane przez gracza zakłady. eKupon można utworzyć z zawieranych już wcześniej rodzajów zakładów, jak również stworzyć w wersji papierowej bez logowania się do swojego konta na stronie internetowej, należącej do bukmachera. Po dodaniu wszystkich składowych zakładów, należy wybrać opcję e-Kupon, a później kliknąć 16-cyfrowy numer. Ostatnią czynnością będzie kliknięcie zakładki ,,Link do kuponu”. Zamiast pisania znajomym o własnych zakładach, które planujemy można wysłać im po prostu linka do wytypowanych zakładów u bukmachera Fortuna. Wysoka marża ma duży wpływ na kursy bukmacherskie, które są zwykle niskie, jeśli porównać je z innymi bukmacherami funkcjonującymi w internecie. W firmie Fortuna, średnia marża wynosi do 8%. Opłacalność grania w Fortunie spada jeszcze bardziej, gdyż od wygranej potrącany jest także podatek w wysokości 12%. Zatem, jeśli wygramy 100 zł, tak naprawdę otrzymamy 88 zł. Poza tym, jeśli nasza wygrana przekroczy 2280 złotych, zmuszeni będziemy do odprowadzenia podatku w wysokości 10%.

Fortuna zakłady bukmacherskie aplikacja

Biorąc pod uwagę coraz większe wymagania klientów, bukmacher Fortuna oferuje również wersję mobilną swojej strony internetowej w formie przejrzystej aplikacji. Działa ona w takich systemach, jak Android, Windows Phone, czy iOS. Warto podkreślić również, że bukmacher stworzył trzy mobilne strony. Dzięki temu maksymalnie zoptymalizowano je w zakresie użytkowania. Dlatego też gracze korzystający z wersji mobilnej mogą skorzystać z pełnej wersji strony internetowej razem z grą LIVE i podglądaniem wyników.

Wpłaty i wypłaty

Gracze korzystający z oferty bukmachera mogą dokonać wpłaty na swoje indywidualne konto za pomocą przelewu internetowego. Wystarczy wybrać bank, w którym posiada się konto. W ten sposób zrealizowany przelew zostanie zaksięgowany na koncie gracza zaledwie po kilku minutach. Jeśli bukmacher nie posiada na liście banku, z którego usług korzystamy, należy wybrać tak zwany przelew neutralny. Niemniej jednak w tym wypadku należy liczyć się z dłuższą realizacją przelewu, która może wynieść nawet i 3 dni. Bukmacher Fortuna nie posiada minimalnej kwoty, którą gracz będzie mógł wpłacić na swoje konto, niemniej miejmy na uwadze, że minimalna kwota przy zakładzie to 2 zł. Wpłaty i wypłaty można realizować tylko przy użyciu przelewu internetowego. Minimalną kwotą do wypłaty jest 1 grosz, a przelew realizowany jest w czasie od kilkunastu minut do maksymalnie 72 godzin. Trzeba zaznaczyć również, że przelewy wychodzące będą księgowane wyłącznie raz w ciągu doby, o godzinie 12.00. Zatem wszelkie dyspozycje złożone po tejże godzinie zostaną zrealizowane w następnym dniu roboczym.

Bukmacher Fortuna udostępnia swoim graczom możliwość korzystania z tak zwanych szybkich przelewów bankowych przy dokonywaniu wpłaty na indywidualne konta. Wystarczy wybrać kwotę, zalogować się na swoje konto bankowe za pośrednictwem internetu, przejść do konta gracza, a później wybrać zakładkę ,,wypłata”. Ostatnim krokiem będzie wybranie formy, w której mają zostać przekazane środki, dokładne wypełnienie formularza, jak i zatwierdzenie wysyłanego przelewu. Po niedługim czasie przelane pieniądze będą już dostępne na koncie gracza, co umożliwi rozpoczęcie gry. Można skorzystać z zakładów nie ponosząc przy tym żadnego ryzyka. Dostępny będzie również bonus za dokonanie pierwszego depozytu. Poza tym wyżej wspomniany bukmacher posiada w swojej ofercie także możliwość dokonania wpłaty w punkcie stacjonarnym za pomocą karty płatniczej.

Promocje i bonusy dla nowych klientów bukmachera Fortuna

Nowi klienci, którzy postanowili skorzystać z oferty bukmachera Fortuna będą z pewnością zadowoleni z wielu dostępnych dla nich promocji i bonusów. Dla graczy, którzy otworzą swoje konto u tego bukmachera, przygotowano chociażby ofertę specjalnych zakładów bez ryzyka. Jeśli nowy gracz przegra w tego rodzaju zakładzie, otrzyma zwrot stawki, aż do kwoty 100 zł. Poza tym możliwie jest także otrzymanie bonusu na start, a co za tym idzie otrzymanie kwoty pieniędzy, która będzie liczona począwszy od zrealizowania pierwszego depozytu na stronie bukmachera.

Bukmacher Fortuna jest legalną firmą, która otrzymała pozwolenie na realizowanie zakładów wzajemnych na terenie całej Polski. Należy mieć na uwadze, że udział w grach hazardowych, które zostały zorganizowane nielegalnie jest całkowicie zakazany i karany. Samo zajmowanie się hazardem stanowi duże ryzyko, niemniej jednak bukmacher Fortuna to w pełni legalna firma bukmacherską, dlatego nie należy się o cokolwiek obawiać.

Rejestracja u bukmachera Fortuna

Rozpoczęcie grania w zakładach bukmachera należących do firmy Fortuna możliwe jest po uprzednim utworzeniu własnego konta gracza. Fortuna rejestracja bez dowodu dostępna jest wyłącznie w punktach stacjonarnych. Dokonując rejestracji na stronie internetowej bukmachera, będziemy musieli przesłać skan obu stron dowodu osobistego.

Jeśli nasza rejestracja zostanie pozytywnie zweryfikowana, będzie można bez przeszkód logować się na własne konto z użyciem wcześniej wpisanych danych. Kolejna czynność to już rozpoczęcie obstawiania zakładów. Jednakże zanim rozpoczniemy grę, musimy wpłacić właściwą kwotę na konto. Należy wspomnieć w tym miejscu, że bukmacher na start nowym graczom oferuje zakład bez ryzyka i bonus bez depozytu, co z pewnością jest dodatkową zachętą do skorzystania z jego oferty.

Fortuna zakłady bukmacherskie opinie 

Bukmacher Fortuna jako pierwszy w naszym kraju zaoferował swoim klientom możliwość zawarcia zakładów na stronie internetowej. Zatem jest to nie tylko pionier, ale również i przykład dla wchodzących na rynek nowych firm bukmacherskich. Oczywiście pewne niedociągnięcia jak najbardziej się zdarzają, takie jak na przykład awarie systemu w 2019 roku, gdzie gracze nie mieli dostępu do strony bukmachera przeszło przez osiem godzin, niemniej jednak na szczęście są to rzadkie incydenty. Śmiało można wysunąć stwierdzenie, że Fortuna to lider na rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju.

Oferta tego bukmachera została dopracowana z dbałością o najmniejszy szczegół. O jego renomie świadczy na pewno nawiązanie współpracy z liczącymi się drużynami sportowymi (jak wspomniano powyżej bukmacher Fortuna sponsoruje między innymi piłkarzy Legii Warszawa, a ponadto TS Podbeskidzie, GKS Katowice, Polski Związek Narciarski i Miedź Legnica). Firma ta otrzymała również swego czasu tytuł Mecenasa Polskiego Sportu (nagroda została przyznana poczas Plebiscytu Przeglądu Sportowego Telewizji Polsat).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author