Silesion.PL

serwis informacyjny

forBET Zakłady Bukmacherskie sponsorem strategicznym Motoru Lublin

forBET Zaklady Bukmacherskie sponsorem strategicznym Motor Lublin

forBET Zaklady Bukmacherskie sponsorem strategicznym Motor Lublin

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie została nowym Sponsorem Strategicznym Motoru Lublin! forBET będzie towarzyszyć Motorowi w drodze do Ekstraklasy, dlatego umowa została podpisana aż na pięć lat. To pierwszy długoletni kontrakt tego typu w lubelskim sporcie.

W sezonie 2021/2022 logotyp forBET-u pojawi się z przodu koszulek meczowych Motoru Lublin oraz na sprzęcie sztabu trenerskiego. Ponadto klub, wspólnie ze Sponsorem Strategicznym, zaproponuje kibicom dedykowane oferty. W dalszej perspektywie forBET będzie przygotowywał atrakcje dla naszych fanów także w dniach meczowych.

Umowa z forBET-em to kolejny krok w stronę rozwoju Motoru jako organizacji i duży sukces. Czujemy satysfakcję, że tak uznane marki nawiązują z nami długoterminową współpracę. Wierzymy, że razem możemy jeszcze dużo osiągnąć. Chcemy wzmacniać pozycję naszego klubu na piłkarskiej mapie Polski, a umowa z forBET-em pokazuje, że zmierzamy w dobrym kierunku – przyznała Marta Daniewska, prezes zarządu Motor Lublin SA.

forBET cieszy się ugruntowaną pozycją w gronie firm zajmujących się legalnymi zakładami bukmacherskimi. Najlepiej świadczy o tym zaufanie tysięcy graczy w całym kraju. Od wielu lat nasz nowy Sponsor Strategiczny aktywnie wspiera polski sport. Bukmacher jest bowiem związany umowami, min. z Rakowem Częstochowa, Łódzkim Klubem Sportowym, Polskim Związkiem Tenisowym, reprezentacją Amp Futbolu, Arką Gdynia czy x-kom AGO.

Bardzo się cieszę, że rozpoczynamy współpracę z Motorem Lublin. Zarówno forBET, jak i Motor mają ten sam cel: cały czas się rozwijać i dążyć do realizacji ambitnych celów. Dla forBET jest to umocnienie się na podium wśród największych, polskich firm bukmacherskich, dla Motoru jest to awans do 1. Ligi, a docelowo aż do Ekstraklasy. Jestem przekonany, że rozpoczynająca się współpraca przyniesie wiele dobrego obu stronom. Kibiców Motoru zapewniam, że forBET na start przygotował dla nich specjalną, dedykowaną ofertę, a w czasie sezonu czekać na Was będzie wiele atrakcji – powiedział Paweł Majewski, dyrektor marketingu forBET.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author