Silesion.PL

serwis informacyjny

W saloniku Kolpolter kupisz bilety na mecze

Kolporter W saloniku kupisz bilety na mecze

Kolporter W saloniku kupisz bilety na mecze

23 lipca br. stratuje piłkarska Ekstraklasa, tydzień później sezon 2021/2022 zainaugurują kluby I ligi. W ofercie Saloników Kolportera znajdują się bilety na mecze sprzedawane, m.in. przez portal biletowy – KupBilet.pl.

W salonikach można kupić bilety na wydarzenia z wielu dyscyplin. Jednak największym zainteresowaniem cieszy się piłka nożna. W ofercie KupBilet.pl oraz Kolportera jest coraz więcej klubów piłkarskich z różnych lig, m.in. Zagłębie Lubin, Wisła Kraków, Piast Gliwice, Zagłębie Sosnowiec, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Stal Mielec, Chojniczanka Chojnice oraz Chrobry Głogów.

KupBilet.pl od ponad 20 lat zajmuje się dystrybucją i produkcją biletów. W tym okresie sprzedanych zostało kilkadziesiąt milionów biletów na tysiące wydarzeń kulturalnych i sportowych. Klientami KupBilet.pl są największe kluby, jak i związki sportowe m.in. Polski Związek Piłki Nożnej. Poza sprzedażą w Internecie system daje możliwość kupowania w punktach stacjonarnych, w tym właśnie w sieci Saloników Kolportera, z którą współpracuje od 2017 roku.

To nie jedyne bilety na mecze piłkarskie jakie można nabyć w naszej sieci saloników. Oprócz wejściówek oferowanych przez KupBilet.pl. w salonikach Kolportera sprzedawane są bilety na mecze ośmiu klubów Ekstraklasy i czterech I-ligowych klubów, z którymi nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę. Są wśród nich: Cracovia Kraków, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Wisła Płock oraz Śląsk Wrocław, a także Korona Kielce, Arka Gdynia, Górnik Łęczna i Podbeskidzie Bielsko-Biała – mówi Dariusz Sandecki, specjalista ds. produktu w Pionie Handlowym Kolportera.

Aby zakupić bilet w saloniku, wymagane jest podanie imienia i nazwiska oraz numeru PESEL. Bilety na poszczególne mecze trafiają do sprzedaży na ok. 2 tygodnie przed wydarzeniem. W salonikach można także kupić karnety na całą rundę.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Kolporter zarządza siecią ok. 650 saloników prasowych. Spółka zatrudnia w całym kraju blisko tysiąc osób.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024