Silesion.PL

serwis informacyjny

Finał LM: Manchester City czy Chelsea? Wyższe kursy w Totolotku

Final LM Manchester City czy Chelsea Wyzsze kursy w Totolotku

Final LM Manchester City czy Chelsea Wyzsze kursy w Totolotku

Sezon 1992/1993 to pierwsze rozgrywki Ligi Mistrzów w nowej formule. W 1999/2000 pierwszy raz w finale spotkali się przedstawiciele tego samego kraju, wówczas Real ograł Valencię 3:0.

Od tego czasu takich wewnętrznych finałów oglądaliśmy siedem, tegoroczny będzie ósmym tego typu spotkaniem w tej fazie zmagań. W sobotę będziemy świadkami pojedynku dwóch klubów z ojczyzny futbolu. Kto w tym roku wzniesie najcenniejsze klubowe trofeum? Manchester City będący na fali po zdobyciu mistrzostwa Premier League czy Chelsea, które ma na celu powetowanie sobie porażki w finale Pucharu Anglii?

W związku z tym wydarzeniem Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy!

Totolotek SA to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych, z przeszło 25-letnią tradycją.
W 2013 r. Totolotek SA otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie. Od tego czasu zakłady realizowane przez Internet są najszybciej rosnącym obszarem działalności naszej firmy.

Totolotek SA urządza zakłady wzajemne bukmacherskie oraz totalizatora sportowego za pośrednictwem sieci Internet na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 02.04.2019 r. nr. PS4.6831.8.2018.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023