Silesion.PL

serwis informacyjny

FilmBET : Gwiezdne Wojny IX w zakładach bukmacherskich BETFAN

Sagę o tytule „Gwiezdne Wojny” (lub „Star Wars”) można śmiało nazwać kultową w historii kina. Trwa ona od 1977 roku, kiedy George Lucas po raz pierwszy na srebrny ekran wprowadził film, którego historia rozwinęła się na tyle, że trwa do dziś.

Co ciekawe, zaczęto kręcić te widowiska od… czwartej części! To właśnie „Nowa Nadzieja” była czwartą w chronologii historii i pierwszą w chronologii powstania tej – powtórzymy to jeszcze raz – kultowej sagi. Już za chwilę zobaczymy co producenci, którzy przejęli części od siódmej do dziewiątej, przygotowali dla coraz bardziej wymagającej publiczności. „Skylwalker. Odrodzenie” (tak nazywa się zbliżający się film) jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier w tym roku.

Ile zarobi film Star Wars:Epizod IX w kinach na świecie? Zakłady dostępne w Betfan

  • 2,000,000,000$ i poniżej – 1.70
  • 2,000,000,001$ i powyżej – 2

 J.J. Abrams, który stoi przed trudnym zadaniem, postara się nas zaskoczyć szykując bombę, która zadowoli jak największą rzeszę fanów przygód w „odległej galaktyce”. Dystrybucja Disney na pewno będzie zadowolona ze „słupków w Excelu”, bowiem każda kolejna część bije coraz to nowsze kasowe rekordy. Zakłady bukmacherkie związane z filmem Gwiezde Wojny dostępne na strone legalnego bukmachera BETFAN

Oprócz kasy, powinna zgadzać się również gablota z nagrodami. Myślimy, że na Oskarach „Gwiezdne Wojny” mogą zgarnąć niejedną statuetkę. Na nominację może liczyć Adam Driver za grę, John Williams za muzykę, czy J.J. Abrams za reżyserię. Jednak to nie wszystko. Myślimy, że producenci spore nadzieje wiążą z efektami specjalnymi, ponieważ nigdy ich nie brakuje w żadnej z części.

Czy film Star Wars:Epizod IX zostanie najlepiej zarabiającym filmem wszechczasów na świecie – tak/nie

  • Tak – 12
  • Nie – 1

Ile zarobi film Star Wars:Epizod IX w weekend otwarcia (20-22.12.2019) w USA – poniżej/powyżej

  • 209,999,999$ i poniżej – 1.80
  • 210,000,000$ i powyżej – 1.80

Zdjęcia do tego widowiska trwały ponad rok. Największym testem dla filmu będzie to jak zaprezentuje się Księżniczka LeiaCarrie Fisher, która odgrywała tę rolę od samego początku tej sagi, zmarła trzy lata temu i po raz kolejny sceny z nią będą montowane z fragmentów, które kręcono przy okazji dwóch poprzednich części.

W 2017 roku ogłoszono, że to Colin Trevorrow, który jest odpowiedzialny za „Jurassic World” z 2015 roku, ma być reżyserem ostatniej części, ale wobec pewnego zamieszania zrezygnowano z tego pomysłu i postanowiono postawić na J.J. Abramsa, autora siódmej części „Gwiezdnych Wojen” pt. „Przebudzenie Mocy”.

Przez to, że premiery trzech ostatnich filmów zawsze są pod koniec roku, to grudzień kojarzy nam się z przygodami w „odległej galaktyce”. Mamy nadzieje, że ostatnia część, której premiera rusza już za chwilę (18 grudnia na świecie, dzień później w Polsce), nie zepsuje nam smaku świąt.

Niech moc będzie z Wami!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author