Silesion.PL

serwis informacyjny

FC Barcelona – Real Madryt w Eleven Sport czyli 7 godzin relacji z Camp Nou

W najbliższą środę ELEVEN SPORTS pokaże starcie gigantów LaLiga Santander, w którym FC Barcelona podejmie Real Madryt. Transmisja słynnego El Clásico rozpocznie się w Eleven Sports 1 o 19:55. Studio meczowe, emitowane prosto z murawy Camp Nou, wystartuje już o 16:00.

FC Barcelona – Real Madryt to najważniejszy ligowy mecz piłkarski na świecie, a środowe spotkanie zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco niż zwykle, bo zwycięzca zrobi ważny krok do dominacji w bieżących rozgrywkach LaLiga Santander. Obie drużyny zajmują czołowe miejsca w tabeli i mają tyle samo punktów. Na legendarnym stadionie Camp Nou po stronie gospodarzy wystąpią takie gwiazdy jak Lionel Messi czy Luis Suárez. Z kolei w barwach gości zagrają m.in. Karim Benzema i Sergio Ramos. Kibice mogą spodziewać się wielu goli, bo w ostatnich 10 konfrontacjach tych zespołów padło ich w sumie aż 35!

Kanał Eleven Sports 1 zaproponuje kibicom aż siedem godzin relacji na żywo z Camp Nou! Studio meczowe wystartuje już o 16:00. Przy murawie, na której wieczorem zagrają wielkie gwiazdy futbolu, pojawią się m.in. Mateusz Majak, Łukasz Wiśniowski i Marcin Gazda. W programie nie zabraknie wywiadów, ciekawostek i materiałów specjalnych. O 19:55 rozpocznie się transmisja tego wyjątkowego spotkania, które prosto ze stadionu skomentują Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak. Po ostatnim gwizdku sędziego widzowie zapoznają się z analizą ekspertów i wysłuchają wypowiedzi bohaterów El Clásico. Transmisja z Barcelony zakończy się około 23:00.

„Tylko jeden mecz klubowy dzieli świat na pół i jest to właśnie El Clásico! To najlepszy moment na rozegranie meczu przez Real i Barcelonę, biorąc pod uwagę sytuację w tabeli. To może być punkt zwrotny w walce o tytuł.”, powiedział dziennikarz ELEVEN SPORTS, Mateusz Święcicki.

ELEVEN SPORTS pokaże El Clásico również w 4K. Transmisja ta będzie dostępna u operatorów, którzy oferują kanał Eleven Sports 1 w tej technologii.

El Clásico w Eleven Sports 1:

  • Środa, 18 grudnia:

godz. 16:00 – 19:55 studio (na żywo, również na fanpage’u ELEVEN SPORTS na Facebooku)

na Camp Nou: Mateusz Majak, Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda, w Warszawie: Maciej Jermakow, Maciej Kruk, Paweł Wilkowicz

  • godz. 19:55 – 22:00 FC Barcelona – Real Madryt (na żywo, transmisja również w 4K)

komentarz z Camp Nou: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak

  • godz. 22:00 – 23:00 studio (na żywo)

ELEVEN SPORTS to stacja telewizyjna mająca w swojej ofercie światowej klasy wydarzenia sportowe. W dostępnych w Polsce czterech kanałach premium, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, oprócz relacji na żywo z wielkich imprez sportowych, można oglądać również programy przygotowywane lokalnie. Produkowane według najwyższych standardów kanały telewizyjne nadają całodobowo i w rozdzielczości HD. Eleven Sports 1 dostępny jest również w jakości 4K. W Polsce kanały ELEVEN SPORTS można oglądać na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych, między innymi takich jak: Cyfrowy Polsat, nc+, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Orange, INEA, TOYA czy Netia. Są one dostępne również przez aplikację ELEVEN SPORTS na stronie elevensports.pl i na urządzeniach mobilnych, a także w ofercie serwisu IPLA. Od maja 2018 polska spółka Eleven Sports Network  Sp. z o. o. wchodzi w skład największej polskiej grupy medialno-telekomunikacyjnej Cyfrowy Polsat, która jest większościowym udziałowcem spółki. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author