Silesion.PL

serwis informacyjny

Festiwal Azjatycki i Festiwal Smaków Świata w Dąbrowie Górniczej 11-13.06.2021r.

festiwal azjatycki dabrowa

festiwal azjatycki dabrowa

Festiwal Azjatycki to wydarzenie łączące w jednym miejscu wiele kultur oraz kuchni prosto z Azji. Goście mogą spróbować azjatyckich smaków, a także przeżyć nowe doznania kulinarne oraz zaczerpnąć inspiracje, które powtórzą w swojej kuchni. Szeroka oferta sprawi, że będzie to miejsce gdzie można spędzić dzień zapoznając się z takimi produktami jak azjatyckie przyprawy, naturalne kosmetyki azjatyckie znane ze świetnej jakości, czy też dania inspirowane smakami Azji.

Tajskie curry z chrupiącymi warzywami i ryżem jaśminowym, chińskie pierożki dim sum przygotowywane w parnikach, pikantny kimchi udon a może indyjskie tikka masala?

Te i wiele innych skosztować można będzie w pierwszy weekend czerwca w Poznaniu (4-6.06.2016 ) oraz w Dąbrowie Górniczej (13-16.06.2021)
Zapachy pysznych potraw pobudzą głód, natomiast szeroka oferta sprawi, że będzie to miejsce, gdzie można spędzić dzień w przyjemnej atmosferze, na świeżym powietrzu z rodziną czy znajomymi.

Festiwal Azjatycki z sukcesem jest organizowany w całej Polsce. Odbył się w takich miastach jak Warszawa, Lublin,  Łódź, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Katowice, czy Kraków.

Festiwal Azjatycki i Festiwal Smaków Świata

  • Data: od 13 do 16 czerwwca 2021r.
  • Piatek: 15:00 – 22:00
  • Sobota: 12:00 – 22:00
  • Niedziela: 12:00 – 18:00
  • Festiwal Azjatycki i Festiwal Smaków Świata
  • Fabryka Pełna Życia, ul.  Kościuszki 3/101,  Dąbrowa Górnicza
  • Wydarzenie plenerowe.
  • Wstęp bezpłatny

Wstęp wolny/ impreza plenerowa

Imprezą towarzysząca będzie “Na Rauszu” – Festiwal Napojów Kraftowych w Dąbrowie Górniczej

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author