8 grudnia 2021

Silesion.PL

serwis informacyjny

Slow(e)motion i ich debiutancki singiel “Odbijam się”

Slow(e)motion to projekt z Gdańska i Lublina, który tworzy dwójka wieloletnich przyjaciół – producent Albert Zapalski i wokalistka Laura Śliwa.

Nazwa Slow(e)motion nawiązuje do charakterów dwójki muzyków – ich dążenie do zwolnienia tempa, refleksji i emocjonalności w dzisiejszym, wielowątkowym świecie.   Ich debiutancki singiel nosi tytuł “Odbijam się”. Nawiązuje do coraz powszechniejszego poczucia zagubienia swojego ja i odosobnienia. Przesyt informacji i idących za nimi subiektywnych opinii oraz chęć wyrażenia własnych problemów związanych z budowaniem tożsamości, to inspiracja tworząca warstwę tekstową i ekspresję muzyczną utworu.   Premiera piosenki w sieci wraz z teledyskiem odbyła się dziś, tj. 4 czerwca:

Eksperymentując z elektronicznym brzmieniem, połączeniem alternatywy, popu oraz własnej intuicji, tworzą oni niebanalne utwory przesycone indywidualnymi przeżyciami. Wspólny entuzjazm z komponowania i gust muzyczny, przerodził się jeszcze w tym roku w zgrany duet. Ich celem jest przekucie własnych emocji, przemyśleń i wartości w muzykę, dającą możliwość do chwili refleksji nad własnymi przeżyciami.

  • Muzyka: Albert Zapalski, Laura Śliwa, Dominik Szumny
  • Tekst: Laura Śliwa  

Klimat i przekaz “Odbijam się” jest zapowiedzią nowego projektu na rynku muzycznym, który rozwija się i czerpie z aktualnych potrzeb wyrażenia siebie przez twórców, z którymi mają nadzieję – będzie mógł utożsamić się każdy.

Copyright © 2016-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Silesion dla Śląska.