Silesion.PL

serwis informacyjny

Ferie zimowe w Parku Miliona Świateł w Zabrzu – magiczne spotkania i atrakcje dla całej rodziny

Podczas śląskich ferii zimowych Park Miliona Świateł w Zabrzu zaprasza na niezapomnianą przygodę w magicznym świecie Alicji z Krainy Czarów. Ta multimedialna wystawa świetlna nie tylko przenosi odwiedzających do bajkowej krainy, ale stała się już wyjątkowym miejscem na mapie zimowych atrakcji regionu.

O Parku Miliona Świateł

Park Miliona Świateł w Zabrzu to unikatowe miejsce, łączące technologię multimedialną z magią bajek. Stworzony z myślą o rodzinach i osobach w każdym wieku, wystawa oferuje niezwykłe doświadczenia i spotkania z bohaterami ulubionych opowieści.

Nowe atrakcje dla odwiedzających

W tym roku, oprócz standardowej oferty, Park Miliona Świateł wprowadza dodatkowe atrakcje z okazji ferii zimowych. Jedną z nich jest uwielbiana foto budka 360′, która w każdą sobotę pozwoli gościom uwiecznić za darmo swoje wizyty w niezwykły sposób. Ponadto, odwiedzający w każdą niedzielę będą mieli okazję spotkać sympatyczne alpaki, co z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

„Park Miliona Świateł to miejsce, gdzie bajki ożywają, a magia staje się rzeczywistością. Zapraszamy wszystkich do doświadczenia tej wyjątkowej atmosfery i odkrywania magicznie rozświetlonej krainy czarów Alicji. Niech te ferie zimowe staną się dla Was i Waszych bliskich niezapomnianą przygodą” – z entuzjazmem mówi o wystawie Mateusz Kaczorowski, przedstawiciel firmy Multidekor, która wspólnie z MOSiR Zabrze organizuje wystawę na terenie Kąpieliska Leśnego.

Rozszerzone godziny otwarcia w lutym

Wyjątkowo w lutym, park będzie otwarty każdego dnia tygodnia, co jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie wystawą. Organizatorzy zachęcają do skorzystania z możliwości zakupu biletów online, gdzie czekają atrakcyjne promocje i zniżki. W tym sezonie wystawa dostępna będzie dla odwiedzających tylko do 14 lutego, zatem do warto się pośpieszyć, aby zobaczyć na własne oczy największą zimową atrakcję turystyczną Zabrza.

Walentynkowa kraina miłości

Cała wystawa w lutym zmienia się w wielokolorową krainę miłości. Cała oprawa Parku nabiera bardziej romantycznego charakteru zarówno po przez jego kolorystykę jak i oprawę muzyczną. W lutym Kąpielisko Leśne stanie się idealnym miejsce do spacerów dla wszystkich zakochanych.

Promocja TANIEJ ON LINE

W lutym organizatorzy wystawy uruchomili wyjątkowa promocję. Przy zakupie biletów online wszyscy odwiedzjący mają okazję oszczędzić od 10 zł nawet do 35 zł przy zakupie jednego biletu.

Wystawę można odwiedzać od poniedziałku do niedzieli. Bilety do kupienia na www.parkmilionaswiatel.pl lub w kasach na terenie Kąpieliska Leśnego w Zabrzu.

Cennik promocji (od 29.01):

  • Bilet normalny 31 zł zamiast 41 zł
  • Bilet ulgowy 27 zł zamiast 37 zł
  • Bilet rodzinny 102 zł zamiast 135 zł

Organizator: Multidekor, MOSiR Zabrze
Patronat honorowy: Zabrze, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
Partnerzy: Helios, Galeria Katowicka, Centrum Handlowe Platan, Centrum Handlowe Pogoria
Patronat Medialny: Onet, RMF Maxx, Telewizja TVZ.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024