Silesion.PL

serwis informacyjny

FAME MMA 3 czyli gala freak fight 30 marca 2019 w Łodzi

Gala freak fight FAME MMA 3

FAME MMA 3 to największe w Polsce wydarzenie z udziałem youtuberów i influencerów. 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie czeka Was wieczór pełen emocji i wyjątkowo widowiskowych konfrontacji w oktagonie. W walce wieczoru zobaczycie Isamu, którzy zmierzy się z DeeJayPallaside’m. Oprócz tego obejrzycie mistrza FAME 2 – Dawida Malczyńskiego, który będzie bronił pasa w pojedynku z Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem. Kolejna petarda to walka kobiet, a w niej dwie kontrowersyjne zawodniczki: Marta „Linkimaster” Linkiewicz i Monika Esmeralda” Godlewska. Nie zabraknie również ulubieńca tłumów, poznańskiego wojownika – Piotra Witczaka czyli Bonusa BGC, który zawalczy z Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem. Fame MMA 3 w zakładach bukmacherskich

Karta Walk Fame MMA 3

  • IsAmU Szymon Kasprzyk – DeeJayPallaside Daniel Pawlak

  • Dawid Malczyński – Amadeusz Ferrari Roślik

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Monika Esmeralda” Godlewska

  • Piotr Witczak Bonus BGC –  Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień

  • Filip “Filipek” Marcinek vs Patryk „Ryba” Karaś

  • Dawid “Ambro” Ambroziak vs Kasjusz „Don Kasjo” Kasjusz

  • Krystian “Krycha” Wilczak vs Bartek „Ruby” Brzeziński

  • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Kamil Hassan

W trakcie eventu odbędzie się koncert jednej z największych gwiazd polskiej sceny hip-hopowej.

Galę poprowadzi Arek Pan Pawłowski.

Walki komentować będą dla Was: Trybson i AdBuster. W loży szyderców bekę kręcą: Xayoo i Paris Platynov. W FAME Studio zobaczycie gościnnie Różala i kilku innych mega hyperów.

Loża VIP jak zwykle pęka w szwach. Będziecie więc mieli okazję zbić piątki z topowymi gwiazdami social mediów na tle naszej ścianki sławy. Pamiętajcie! Widzimy się 30 marca, o godzinie 20.00 w łódzkiej Atlas Arenie na jedynej w Polsce gali Freak Fight.

Bilety dostępne na stronie:https://ticketos.pl/event/1732/FAME-MMA-3.html

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023