Silesion.PL

serwis informacyjny

FAME MMA 2 czyli gala freak fight w ofercie bukmacherów

Gala FAME MMA 2 czyli gala freak fight

odbędzie się 13.10.2018 w Poznaniu w hali widowiskowow – sportowej ARENA

„FAME MMA 2 to druga odsłona emocjonującej gali freak fight, w której spróbować swoich sił w klatce mogą celebryci, youtuberzy i gwiazdy telewizji!”

– tak brzmi pierwszy akapit zapowiedzi zaplanowanej na 13 października gali, która odbędzie się w poznańskiej Arenie. Organizatorzy nie ukrywają, że z nazwy „FAME MMA” bardziej liczy się to pierwsze. Sponsorami gali są HOTPAY i LV BET

Sprawdź kursy wraz z ofertą walk gali FAME MMA tylko na stronie sponsora  LV BET

FAME MMA 2 to druga odsłona emocjonującej gali freak fight, w której spróbować swoich sił w klatce mogą celebryci, youtuberzy i gwiazdy telewizji! UWAGA! Rozdajemy zupełnie za darmo dostęp do transmisji FAME MMA 2 – kilknij TUTAJ po szczegóły.

Sprawdź naszą ofertę z darmowymi zakładami > FREEBET <

Na gali zobaczymy między innymi długo wyczekiwane starcie Daniela “Magicala” Zwierzyńskiego z Marcinem “Rafonixem” Krasuckim, konfrontację Dawida Malczyńskiego z Adrianem Polakiem, Dawida “Surfera” Ozdoby z ???, Amadeusza “Ferrari” Roślika z Sylwestrem “Bystrzakiem” Tkoczem, legendę z łazarskiego rejonu Bonusa BGC, który zawalczy z ??? oraz walkę Krystiana “Krychy” Wilczaka z Kamilem “Kastim” Stępińskim.

Pierwsza edycja Fame MMA odbyła się 30 czerwca w Koszalinie. W klatce pojawili się między innymi sam organizator – Michał „Boxdel” Baron, znani z social mediów Adrian „Polak” Polański i Dawid „Ambro” Ambroziak, a także patostreamer Daniel „Magical” Zwierzyński. Wydaje się, że najbardziej związaną z profesjonalnym MMA postacią wtedy był… Dawid Ozdoba. Tancerz erotyczny, który padł na deski już w pierwszej rundzie. Za to organizatorski duet Michał Baron i Wojciech Gola trzeba pochwalić.

 

Wśród społeczności sportów walki temat Fame MMA omijano. Jedynym zawodnikiem, który głośno się do niego odniósł, był jak zawsze kontrowersyjny, ale niebojący się własnego zdania, Marcin „Różal” Różalski. Słowa płocczanina dały mi dużo do myślenia. W polskim MMA dopuszczamy się do hipokryzji. Gdy na KSW bije się „Popek” – wszyscy to oglądamy i nie krytykujemy, bo w końcu „przyciągnie januszy przed telewizory”. Gdy jednak dochodzi do organizacji projektu, gdzie wszystkie „dziwolągi” mogą się zebrać i nie zabierać profesjonalnym zawodnikom miejsca na rozpiskach gal typu KSW, krytykujemy go i omijamy szerokim łukiem. (źródło:MMA.pl)

Sprawdż czy Twój legalnie działający bukmacher w Polsce oferuje FREEBETy:

 • → Fortuna,
 • → Totolotek,
 • → LV BET,
 • → ETOTO,
 • → Milenium
 • → forBET,
 • → TOTALbet,
 • → SuperBet,
 • → STS

Po raz pierwszy w Polsce, FAME MMA przedstawia walkę bliźniaków, 2 vs 2, w składzie bliźniacy Kluk vs bliźniacy Tyburscy. Wiele emocji dostarczy również walka potężnych strongmanów, Artura “Walusia” Walczaka, który zmierzy się z Piotrem “Czapim” Czapiewskim.

Gwiazdy polskiego Youtube na Fame MMA 2

Galę poprowadzi Chwytak i Pan Pawłowski, a skomentują Trybson oraz MistrzGry.

Za Studio FAME MMA odpowiedzialny będzie Dj Pallaside.

Na loży szyderców zasiądzie Xayoo oraz Paris Platynov.

Zobaczymy również występy takich gwiazd jak Bandura x Hellfield i Young Multi.

Monika Wojtunik, Mariia Markova i Anna Adamska w roli ring girls znacząco podniosą temperaturę na trybunach.

Swoją obecność na gali potwierdziło już 25 youtuberow z youtubowej topki.

Wielka bitwa już 13 października na FAME MMA II w poznańskiej Arenie, start o godzinie 20:00!

Marek Hoffmann (0-0), znany jako bardziej jako AdBuster  który od wielu lat ocenia, porównuje i poddaje różnym testom różnego rodzaju produkty i usługi:

No to poszedłem na trening do Ankos Zapasy. Wchodzę na salę, a tam zwykły dzień: Borys Mańkowski ćwiczy na worku, Alfickey Glourke z kimś rozmawia. Ich się spidziewałem. Ale patrzę, a z drugiej strony sali… Jan Błachowicz podrzuca sobie sztangę 😉 Git, czuję że to będzie dobra jesień. Niechże się to lato już kończy!

Bracia Malczyńscy nagrywają na YouTubie serie filmów, swoich sił próbowali również w muzyce, wydając nawet płytę pt. „Neon”. Co może być dla nich następne poza sportem?

Nie lubię takich pytań, bo są w stylu „może się zajmiesz jeszcze k**wa hodowlą jedwabników?!”. Przede wszystkim jesteśmy ludźmi, dodatkowo twórczymi ludźmi, więc czy to muzyka czy filmy na YouTubie – bez znaczenia. Można mieć wiele zajawek. Teraz wchodzimy do sportu – wydaje mi się, że to z chęci podejmowania nowych wyzwań. Gdy nagrywamy filmy komediowe przez trzy lata, czasami wdaje się rutyna, a takie rzeczy jak muzyka czy Fame MMA są fajną przygoda i nowym bodźcem w życiu każdego z nas. A co może być kolejne? Wszystko to, na co będziemy mieli ochotę, bo to tak naprawdę tylko się liczy w życiu.

Według Malczyńskiego, można spodziewać się dobrej dyspozycji jego brata w klatce.

Przygotowania wyglądają bardzo dobrze. Sam nie spodziewałem się aż takiego zapału i determinacji u Dawida. Trenuje przekrojowo, stójkę, zapasy oraz parter. Głównie z naszymi znajomymi oraz ludźmi, którzy chcą naprawdę pomóc, a nie zobaczyli w nas możliwość potencjalnego zarobienia szybkiej kasy.

W przygotowania Dawida Malczyńskiego zaangażowały się osoby dobrze znane w świecie sportów walki.

Często bywamy w Gym-Fight, gdzie bywa, że trener Rafał Petertil, czyli legenda polskich sportów uderzanych, rzuca jakieś cenne wskazówki dla Dawida. Bywamy w Rio Grappling, gdzie pomaga nam Igor, nasz znajomy i bardzo perspektywiczny zawodnik MMA. To zapaśnik z ogromnym, bo kilkunastoletnim doświadczeniem w zapasach na skale światową. Boks prowadzi nam Krystian Matura, przyjaciel i osoba, którą znamy od dawien dawna.

„Typowemu Sebie” pomaga też jeden z zawodników KSW. – Ostatnio zaczęlismy jeździć do Grześka Szulakowskiego do Namysłowa oraz do Puma Sport Center, gdzie robimy głównie parter.

Reklama

Jest tego trochę, co z perspektywy byłego zawodnika uważam za dobre, bo od każdej osoby można wyciągnąć coś dla siebie, łamać schematy i otworzyć głowę na więcej.

Wrocławianin wypowiedział się na temat obecności „zawodników” pokroju Zwierzyńskiego czy Krasuckiego.

Nie przeszkadza mi to. Przynajmniej nie na tyle, by się tym przejmować czy denerwować. Wiadomo, to jest gala MMA stworzona z „freak fightów”, a ich konflikt jest najdłuższym na polskim YouTubie. Ludzie na to czekają, a skoro jest popyt, to i jest podaż.

W rozmowie Marcin Malczyński ogłosił również swoje ambitne plany.

Dostałem i przyjąłem propozycję walki na Fame MMA 3. Na razie bez przeciwnika i bez ustalonego limitu. Muszę zejść do swojej wagi, w której walczyłem w BJJ, czyli 82 kilogramy. Wtedy czułem się najlepiej. Z powodu 6-letniej przerwy moja waga skoczyła do góry i jest na poziomie 102 kg. Dwa miesiące temu było aż 113.

Karta Walk na gali FAME MMA 2

 

Na gali zobaczymy walki:

 • MAGICAL Daniel Zwierzyński vs RAFONIX Marcin Krasucki

O toruńskim youtuberze huczy w internecie. Popularność przyniosło mu kontrowersyjne zachowanie. Daniel “Magical” Zwierzyński (na zdjęciu z lewej) pokazuje na żywo życie swojej rodziny – matki Małgorzaty i jej konkubenta Jacka. I to w ekstremalnych sytuacjach. Zwierzyńscy w swoim mieszkaniu przy ul. Urzędniczej piją przed kamerą hektolitry alkoholu podczas wielogodzinnych libacji, przeklinają, kłócą, biją… I co ciekawe na tym wszystkim zarabiają.

Marcin Krasucki (znany także jako Rafonix, Chudy Byk, Walikonix, Lordoza) – główny i odwieczny wróg Daniela. Prowadzą wojnę od czasów streamowania Tibii, gdzie próbowali dowieść tego kto jest mistrzem tej gry. Podstępnie próbował się z nim pogodzić, lecz za każdym razem wyzywał go za plecami.

 • POLAK Adrian Polański vs MALCZYŃSKI Dawid Malczyński

Adrian „Polak” Polański (na zdjęciu z lewej) to youtuber, były (?) przyjaciel Rafonixa i wróg Daniela. Mieszka na Grochowie, w prawobrzeżnej części Warszawy. Walczył na I gali FAME MMAz Danielem, na której wygrał swoją walkę decyzją sędziów. Na konferencjach prasowych przed galą zachowywał się kontrowersyjnie w stosunku do innych uczestników. Pod koniec czerwca 2018 pogodził się z Danielem. Adrian Polak Polański, bo o nim mowa, sławę zdobywa za pomocą ask.fm – stosunkowo nowego serwisu społecznościowego, na którym można zadawać dowolne pytania i uzyskiwać na nie odpowiedź.

Bracia Malczyńscy, Dawid i Marcin to bardzo znani w całej Polsce YouTuberzy, którzy na swoim kanale zebrali już ponad 1,3 miliona subskrypcji! Zdecydowaną większość zdobyli pomysłowością i nagrywaniem zabawnych materiałów z serii Typowy Dres. Oprócz kariery YouTubowej, zaskoczyli również… MUZYCZNIE!

 • Dawid “Surfer” Ozdoba vs ADBUSTER Marek Hoffman

Dawid Ozdoba (na zdjęciu z prawej) jest przede wszystkim znany z grupy tanecznej BadBoys, określanej w mediach jako Polish Chippendales, w której pełni rolę lidera i menadżera. Oprócz tego zajmuje się również prowadzeniem treningów personalnych oraz jest wielkim miłośnikiem sportów walki. Podczas gali MMA Attack 3  w katowickim Spodku, przegrał swoją walkę z Robertem “Hardkorowym Koksem” Burnejką.

AdBuster, czyli pogromca reklam, to Marek Hoffman, który na swoim kanale sprawdza czy popularne reklamy mówią prawdę. Pierwszy film, który pojawił się na jego kanale, nie był tak profesjonalny, jak te, które zamieszcza dziś, ale mimo to stał się tak popularny, że przerosło to jego najśmielsze oczekiwania i nie mogło być już odwrotu od prowadzenia własnej, youtube’owej serii.

 • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Sylwester “Bystrzak ” Tkocz

Kim jest Amadeusz Ferrari? Najbardziej znany jest ze swojej niechęci względem Adriana Polaka i występu w YouTube Shore, w którym dochodziło między nimi do spięć. Jedno z nich skończyło się bójką.

Sylwester “Bystrzak ” Tkocz (na zdjęciu z prawej) początkowo na swoim kanale publikował pranki, w których w przebraniu (np. Batmana) zaczepiał ludzi na ulicach Wrocławia[1]. W maju 2017 razem z wujkiem Tajfunem zaczęli publikować drunk stream’y z ekipą lumpów na kanale BystrzakTV[2]. Nazwa kanału powstała przypadkowo. W dzieciństwie często bywał za granicą ze względu na pracę członków rodziny. Przez to że w okolicy nie mieszkało zbyt wiele dzieci, wychowywał się w towarzystwie dużo starszych kumpli, wujków.

 • Bonus BGC vs ZTROLOWANY Sebastian Nowak

Piotr „Bonus BGC” Witczak (na zdjęciu z lewej) to polski zawodnik MMA, raper i legendarny Wojownik z Łazarza. Znany ze swoich spektakularnych sztuk walki oraz muskulatury. Kiedy Bonus zaczynał atakować internet, pojawił się film, a właściwie wywiad z Łazarskim Wojem przeprowadzany przez Pakola. Oprócz libacji alkoholowej, świat zobaczył instruktarz Jak zaCenzura2ać kolesiowi z całej epy oraz niebywałe umiejętności kręcenia mopa. Z czasem pojawiały się kolejne produkcje Luja z Łazarza: Wyzwanie do pojedynku Różala, robienie dziary (razem z najlepszym ziomkiem Bonusa), filmy z nieziemsko wyczerpujących treningów, piosenki nagrane przez Bonusa i inne godne polecenia hity internetu.

ZTROLOWANY Sebastian Nowak to jeden z niewielu Youtuberów który gra w gry 😉

 

 • Krystian  “Krycha” Wilczak vs Kamil “Kasti” Stępiński

Krystian Krycha Wilczak* “EX NA PLAŻY” MTV POLSKA -Instruktor / Trener Personalny

Kamil Stępiński – Trener Personalny.

* Krystian „Krycha” Wilczak kontuzja

1 października FAME MMA 2 poinformował, że „Krycha” doznał kontuzji na wczorajszym sparingu w związku z czym nie będzie mógł wystąpić na gali FAME MMA 2.

 • Artur “Waluś” Walczak vs Piotr “Czapi” Czapiewski

Artur Walczak ( Waluś, Bad Boy) ur. 10. czerwca 1975 w Gnieżnie to jedna z barwniejszych postaci polskiego strongmana. Prawdziwy olbrzym ogołębim sercu… z twarzą bandyty. Na co dzień uśmiechnięty i skory do dowcipów. Na zawodach polaczenie diabla tasmańskiego z człowiekiem demolką. Wulkan energii lubiany przez kibiców i kolegów. Startuje w zawodach Strong Man od 14 lat. Bral udział w setkach zawodów i pokazów, zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

 • Piotr i Paweł Tyburscy vs Piotr i Paweł Kluk

Piotr i Paweł to bliźniacy spod znaku Ryb (urodzili się w lutym) – mają po 22 lata, od 17 lat mieszkają we Wrocławiu. Zapytani o zainteresowania, oboje odpowiadają to samo: kobiety, taniec, rozwijanie sylwetki i piłka nożna. Największą wadą Pawła jest, jak twierdzi on sam, zbyt szybkie pokładanie ufności w ludziach. Paweł jest czasem na siebie zły, bo działa spontanicznie, nie myśląc o konsekwencjach. Zdrowy rozsądek schodzi na dalszy plan. Piotr nigdy się nie poddaje, z uporem maniaka dąży do wyznaczonych celów i zawsze wierzy, że ich osiągnięcie jest możliwe. Z kolei Paweł zapytany o to, co jest jego największą zaletą, mówi: – Na każde dwa „nie” odpowiadam trzy razy „tak”. Zawsze dostaję to, czego chcę. Bracia Piotr i Paweł Tyburscy to byli piłkarze m.in. Polonii Warszawa.

Gdańszczanin Arkadiusz „Pan” Pawłowski pracował podczas wielu wydarzeń – zarówno tych czysto sportowych, jak i bardziej rozrywkowych. Czy Fame MMA bardzo się od nich różni?
I tak, i nie. Fame MMA to bardzo specyficzne środowisko, ale w moim mniemaniu bardzo pozytywne. Aspekt wielkiego widowiska jest tutaj wysoko na liście priorytetów, więc poza profesjonalizmem, który jest fundamentem prowadzenia dowolnej imprezy, nie tyko sportowej, trzeba być showmanem, podbić publiczność do reagowania i podgrzać atmosferę do czerwoności. Jako że jestem performerem uwielbiam tę część pracy i to jest dla mnie czysta przyjemność. Wychodzę do ludzi, czuję ich energię, robię to, co kocham. Żyć nie umierać!
Pawłowski również skomentował obecność „Magicala” i „Rafonixa” w karcie walk.
Według mnie o wiele lepiej, że zamiast spędzając czas na mało rozwijających, a czasami szkodliwych działaniach biorą się za sport, który wymaga dyscypliny, zmian w trybie życia i w konsekwencji można przekuć coś negatywnego w coś pozytywnego. Streamerzy mają ogromne zasięgi, ogląda ich masa ludu i jeśli ktoś zobaczy, że jego ulubieniec bierze się za siebie, rzuca używki i stawia sobie coraz to wyższe cele może to być i motywacja dla widzów. W przypadku wymienionych chłopaków dochodzi jeszcze wieloletni konflikt, którego rozwiązanie w klatce jest o wiele sensowniejszym i bardziej cywilizowanym rozwiązaniem niż gdzieś pod blokiem czy w ciemnym zaułku.
I z tymi słowami trudno się nie zgodzić.

Jak już wspomniałem, Pawłowski jest znany przede wszystkim w świecie polskiego pro wrestlingu. Dlaczego nie w tej formule dochodzi do „freak fightów”?

MMA daje możliwości każdemu. Wychodzisz do klatki i ona weryfikuje, kto jest w danym dniu mocniejszy. Boks podobnie, ale jednak ogranicza. Formuła mieszanych sztuk walki daje więcej sposobów na zakończenie pojedynku, jest przez to mniej przewidywalna i ciekawsza. Pro wrestling nie wchodzi tutaj w ogóle w grę ze względu na jego naturę – o ile wejść do klatki i bić się z przeciwnikiem może każdy z lepszym lub gorszym skutkiem, tak tutaj brak przygotowania technicznego, merytorycznego i psychologicznego uniemożliwi stworzenie sensownego pojedynku pro wrestlingowego.

 

Artyści na Gali FAME MMA 2

Young Multi, właściwie Michał Rychlik (ur. 1 lutego 1997) – polski wykonawca trapu i autor tekstów. Właściciel wytwórni Young Family Label (YFL). Współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak Bedoes, Żabson, Beteo, Merghani, Nocny Sosa, Adaem, TXNSHI

oraz Bandura x Hellfield

Kursy na walki FAME MMA 2

 

WALKA (1 vs 2) Kurs na zwycięzcę walki 1Kurs na zwycięzcę walki 2
POLAK Adrian Polański – MALCZYŃSKI Dawid Malczyński1.602.11
MAGICAL Daniel Zwierzyński – RAFONIX Marcin Krasucki2.551.41
Bonus BGCZTROLOWANY Sebastian Nowak
Amadeusz “Ferrari” Roślik – Sylwester “Bystrzak ” Tkocz1.442.45
Krystian “Krycha” Wilczak – Kamil “Kasti” Stępiński2.451.44
Dawid “Surfer” Ozdoba vs ADBUSTER Marek Hoffman41.17
Piotr i Paweł Tyburscy – Piotr i Paweł Kluk 1.572.16
Artur “Waluś” Walczak – Piotr “Czapi” Czapiewski1.372.65

*Kursy z dnia 17.09.2018 w LV BET

Sponsorzy gali

 

Serwis HotPay został głównym sponsorem gali FAME MMA, a także podmiotem odpowiedzialnym za obsługę płatności PPV na niniejszym wydarzeniu.

Cena dostępu do oficjalnego streamu online to zaledwie 14.99 PLN przy płatności przelewem bądź Blikiem oraz 23.37 PLN przy płatności za pośrednictwem SMS. Płatności oczywiście obsługuje HotPay.pl.

Czym jest Fame MMA?

FAME MMA to pierwsza w Polsce gala MMA, której głównym założeniem jest organizacja pojedynków, które określa się mianem „FREAK FIGHTÓW”, czyli wariackich, dziwacznych pojedynków. Pojedynki takie nie muszą charakteryzować się wysokim poziomem sportowym – mają one po prostu porywać tłumy i zapewniać rozrywkę na najwyższym poziomie. Właśnie dzięki takim pojedynkom, spopularyzowały się takie federacje jak np. KSW. FAME MMA poszła jednak krok dalej i skupiła się na organizacji wyłącznie takich porywających tłum, lecz niekoniecznie sportowych starć.

 

Pierwsza edycja gali odbędzie się już 30 czerwca w Koszalinie na Hali Widowiskowo-Sportowej. Kolejne – są w planach!

Głównymi twarzami i współorganizatorami widowiska są youtuber Michał Baron, znany szerzej jako BOXDEL oraz Wojciech Gola, znany z udziału w programie Warsaw Shore czy z kanału „Wyzwani”.

W pojedynku wieczoru zawalczy sam BOXDEL, a naprzeciw niego zobaczyć będziemy mogli Jakuba Szymańskiego, tzw. „Guzika”. Tuż przed nimi w klatce zobaczyć będziemy mogli niezwykle emocjonujące starcie Daniela „Magicala” Zwierzyńskiego ze znacznie lżejszym Adrianem „Polakiem” Polańskim – zapowiada się ono niezwykle freakowo! Jak na konferencji prasowej powiedział Daniel, nie przygotowuje się on szczególnie do walki – w pojedynku ma zamiar postawić na swoją wewnętrzną złość i wybuch agresji. Zupełnie przeciwne podejście ma jego rywal, który mimo znacznie mniejszych gabarytów, może pochwalić się wysportowaną sylwetką i sumiennym podejściem do treningów.

To jednak nie koniec emocji, ponieważ na FAME MMA zobaczymy także… Prawdziwą walkę rycerzy! Tak, dobrze przeczytaliście. Walka rycerzy! Czy wyobrażacie sobie coś bardziej szalonego?!

Nawet, jeśli scena YouTube jest Wam obca, dla tego pojedynku warto to zobaczyć!

Ponadto na gali zobaczymy m.in. Dawida Ozdobę znanego m.in. z walki z kulturystą Robertem Burneiką, „Ztrolowanego„, „Bogasa” czy osoby znane ze stacji MTV!

 

Jak obejrzeć stream Fame MMA? Transmisja online

Galę FAME MMA obejrzeć można wyłącznie za pośrednictwem platformy FameMMA TV 

Tylko pod powyższym adresem macie gwarancję obejrzenia legalnej transmisji, za której strumień odpowiada ta sama firma, która realizuje podobną usługę np. dla federacji KSW.

Cena dostępu do oficjalnego streamu online to zaledwie 14.99 PLN przy płatności przelewem bądź Blikiem oraz 23.37 PLN przy płatności za pośrednictwem SMS. Płatności oczywiście obsługuje HotPay.pl.

UWAGA!

 1. Oficjalna transmisja dostępna będzie wyłącznie pod wskazanym przez nas adresem. Nie dokonuj płatności na innych serwisach – to prawdopodobnie oszustwo, które chce wyłudzić od Ciebie pieniądze!
 2. W dniu gali serwery mogą być przeciążone – nie odkładaj zakupu dostępu do gali na ostatnią chwilę! Kup już teraz!

 

Goście specjalni

Poza niezwykle emocjonującymi pojedynkami, na gali nie może zabraknąć gości specjalnych!

Za komentarze podczas gali – również te szydercze – odpowiadać będą takie osoby jak IsamuTheNitroZyniakXayooMedusaAdamZMahonek oraz Trybson, zaś konferansjerem gali będzie Chwytak!

Ponadto podczas wydarzenia w Strefie VIP spotkać będzie można m.in. takie sławy jak AtorBO$$ (Warsaw Shore)StiflerStuuLord KruszwilPtyśSerafinSakerDJ Pallaside czy Bez Kanału!

 

II Konferencja prasowa FAME MMA 2

Podczas II konferencji Fame MMA 2, która odbyła się 29 września 2018 roku nie zabrakło emocji. Freak Fighterzy rzucali w siebie obelgami oraz bili się, robiąc przy tym wielkie zamieszanie. Jednąk najjaśniejszych postacą był oczywiście

BONUS BGC,

który zaprezentował swoje show podczas tego wydarzenia. Łazarski Wojownik pokazał między innymi swoją wersję kołowroteka a także zapowiedział walkę z jednym włodarzy Fame MMA która miałaby się odbyć w przyszłym roku.

„Różal” komentatorem gali FAME MMA 2

Marcin Różalski miał wystąpić 20 października na gali DSF Kickboxing Challenge 18 w Szczecinie, która została odwołana.  „Różal”postanowił więc, że zostanie  komentatorem gali FAME MMA 2. Marcin „Różal” Różalski wcześniej często i pozytywnie wypowiadał się w mediach na temat organizacji FAME MMA. Organizatorzy postanowili to wykorzystać i podjęli współpracę z byłym mistrzem królewskiej dywizji KSW.

Gala FAME MMA 2 odbędzie się 13 października w Hali Arena Poznań. Będzie ona dostępna w systemie PPV (od 18,98 zł).

PPV czyli jak obejrzeć Stream online FAME MMA 2

Galę FAME MMA legalnie obejrzeć można wyłącznie za pośrednictwem platformy Famemma tv

Cena dostępu do streamu wynosi zaledwie 18.99 PLN przy płatności Blikiem lub przelewem, 30.75 PLN przy płatności poprzez SMS Premium oraz 19.49 PLN przy płatności poprzez Paysafecard oraz PayPal.

UWAGA!

Oficjalna transmisja dostępna będzie wyłącznie pod wskazanym przez nas adresem. Nie dokonuj płatności na innych serwisach – to prawdopodobnie oszustwo, które chce wyłudzić od Ciebie pieniądze!
W dniu gali serwery mogą być przeciążone – nie odkładaj zakupu dostępu do gali na ostatnią chwilę!

 • Różnica w cenach wynika z prowizji pobieranej przez operatorów płatności!
  Czas oczekiwania na wydanie licencji może wynieść nawet godzinę! Prosimy o cierpliwość.
 • Hotpay
  18,99 PLN
 • Hotpay SMS
  30,75 PLN
 • Pay Pal
  19,49 PLN
  Pay Safe Card
  19,49 PLN

Bilety na gale FAME MMA 2

 • MIEJSCE OBOK LORDA KRUSZWILA
  W sprzedaży od 1 października 09:00 13 października 20:00 lub do wyczerpania
  Zdobądź JEDYNE takie miejsce obok samego Lorda podczas FAME MMA 2!
  9 999,99 zł
 • PŁYTA KATEGORIA I
  W sprzedaży od 14 września 19:00 13 października 21:00 lub do wyczerpania
  250,00 zł
 • PŁYTA KATEGORIA II
  W sprzedaży od 14 września 19:00 13 października 21:00 lub do wyczerpania
  200,00 zł
 • PŁYTA KATEGORIA III
  W sprzedaży od 14 września 19:00 13 października 21:00 lub do wyczerpania
  150,00 zł
 • TRYBUNY KATEGORIA I
  W sprzedaży od 14 września 19:00 13 października 21:00 lub do wyczerpania
  100,00 zł
 • TRYBUNY KATEGORIA II
  W sprzedaży od 14 września 19:00 13 października 21:00 lub do wyczerpania
  90,00 zł
 • TRYBUNY KATEGORIA III
  W sprzedaży od 14 września 19:00 13 października 21:00 lub do wyczerpania
  80,00 zł

Źródło:MMA.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024