Silesion.PL

serwis informacyjny

EuroZnawca w Fortuna – zawalcz o 1 000 000 Euro

Fortuna EuroZnawca zawalcz o 1 000 000 Euro

Fortuna EuroZnawca zawalcz o 1 000 000 Euro

EUROZNAWCA – darmowa zabawa, w której do wygrania jest milion euro, a zadaniem osoby biorącej udział w zabawie jest wytypowanie drabinki EURO 2020. Konkurs jest darmowy, to znaczy że. nie wymaga depozytu ani postawienia kuponu.

Patrzysz na drabinkę turniejową Mistrzostw Europy i wiesz, że jeszcze na długo przed pierwszym gwizdkiem jesteś w stanie przewidzieć kto wyjdzie z każdej z grup, kto zagra w ćwierćfinale, a kto 11 lipca wzniesie najcenniejsze trofeum?

Podejmij wyzwanie zakładów bukmacherskich Fortuna i zawalcz o 1 000 000 EURO za poprawne wytypowanie przebiegu Mistrzostw Europy. Wspomnianą kwota przypadnie w udziale typerom, którzy bezbłędnie wytypują kolejność w grupach, zespoły, grające w 1/8 finału, ćwierćfinale, półfinale i finale, wraz z jego dokładnym wynikiem.

Nie tylko zwycięzcy walki o MILION EURO zakończą jednak turniej z nagrodą na koncie. Wśród tych graczy, którzy poprawnie zestawią kolejność poszczególnych grup oraz zespoły, które zagrają ze sobą w 1/8 finału podzielimy 100 000 zł.

Zasady konkursu:

  • Data: 01.06 – 11.06.2021 (do godz. 21:00)
  • W czasie trwania konkursu należy zalogować się na swoje iKonto na stronie Fortuny, w tym poprzez aplikację mobilną i wypełnić „drabinkę” meczową dotycząca poszczególnych etapów w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 (poniżej znajdziesz dokładną instrukcję, jak krok po kroku poprawnie wysłać zgłoszenie ze swoją drabinką).
  • Nagrodę główną w Konkursie stanowi pula pieniężna o wartości 1 000 000 Euro podzielona proporcjonalnie przez liczbę wszystkich graczy, którzy prawidłowo wytypowali wszystkie etapy Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020, łącznie z końcowym wynikiem meczu finałowego.
  • Dodatkowo gracze, którzy poprawnie wytypują wszystkie drużyny, które awansują z fazy grupowej wraz ze wskazaniem par które zagrają w 1/8 finału, otrzymają Nagrodę dodatkową w postaci Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, których pula ma wartość 100 000 zł i która podzielona zostanie na wszystkich graczy, którzy wskazali poprawnie wszystkie drużyny, które awansują z fazy grupowej wraz ze wskazaniem par które zagrają w 1/8 finału.
  • Możliwość wytypowania turnieju będzie widoczna, gdy zalogujesz się na swoje konto gracza.
  • W konkursie mogą wziąć udział tylko klienci posiadających iKonto Fortuna
  • Konkurs jest darmowy tj. nie wymaga depozytu ani postawienia kuponu.
  • Ważna informacja! Przemyśl dobrze konstrukcję swojej drabinki. Masz tylko jedną próbę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024