Silesion.PL

serwis informacyjny

Ekstremalna zabawa, czyli Runmageddon Silesia

Ekstremalna zabawa czyli Runmageddon Silesia

Ekstremalna zabawa czyli Runmageddon Silesia

Zjazd zjeżdżalnią z hałdy, kto marzy o super ślizgu ten powinien wziąć udział w Runmageddonie Silesia. Już 25-26 lipca 2022 r. dziesiątki przeszkód staną na terenie Hałdy Sośnica, a wśród nich dawno niewidziana zjeżdżalnia, dywan z opon, helikopter, pioruny i kopalniane utrudniania. 

Jeśli ktoś marzy o weekendzie pełnym wrażeń, to Runmageddon Silesia Hałdy Sośnica z pewnością mu ich dostarczy. Dwa dni niecodziennych sportowych wyzwań dla dzieci, młodzieży i dorosłych to doskonały pomysł na rozpoczęcie wakacji. Na weekened 25-26 czerwca organizator Runmageddonu przygotowuje pełne przygód trasy, wśród których staną zmyślne przeszkody. Jedną z przeszkód, na którą wszyscy czekają jest Zjeżdżalnia, która pozwala dorosłym poczuć się jakby byli dziećmi.

Uczestnicy formuł: Rekrut (6km, 30 utrudnień), Classic (12km, 50 przeszkód) będą przerzucać opony, czołgać się pod zasiekami, wspinać na ścianki oraz przeszkody organizatora. Startujący w Intro (3 km, 15 przeszkód) oraz Junior (dla nastolatków 12-15 lat) będą pokonywać poręcze szerokie, wraki, Porodówkę, Okopy. Dzieci wezmą udział w biegu o dystansie kilometra najeżonego 10 przeszkodami. Będą pokonywały górki, podbiegi, Siatkę Gagatka, Jamę Smoka, dywan z opon, Mostek Tybetański. 

Śląski Runmageddon to świetna okazja na rodzinne spędzenie już wakacyjnego czas. W formule dedykowanej dla rodzin – Family, wziąć będzie można udział w zespołach rodzinnych, składających się z minimum jednego dorosłego i dziecka. 

Do udziału w Runmageddonie można zapisać się do dnia 24 czerwca 2022 r. do godziny 12:00 lub też w miejscu eventu w czasie trwania eventu. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.runmageddon.pl


Runmageddon jest największym w Polsce cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru dla osób po 16 r.ż. są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód). Dla dzieci 4-11 lat dedykowana jest formula KIDS, zaś dla młodzieży między 12- 15 rokiem życia – Junior. Od roku 2019 Runmageddon zaczął zapraszać do wzięcia udziału w sportowej przygodzie całe rodziny, tworząc Runmageddon Family.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author