Silesion.PL

serwis informacyjny

Dzień z Arturem Szpilka – High League 4

HIGH League 4 DZIEN Z Artur Szpilka

HIGH League 4 DZIEN Z Artur Szpilka

Obejrzyj DZIEŃ Z Arturem Szpilką. Artura można nazwać ikoną współczesnej polskiej wagi ciężkiej boksu zawodowego. Walczył o pas mistrza świata WBC z Deontayem Wilderem, pokonywał Tomasza Adamka czy Mariusza Wacha.

HIGH League 4 coraz bliżej! Druga konferencja przed galą odbędzie się w Małej Arenie Gliwice, w środę, 14 września, o godz. 19:00. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl!

Po raz pierwszy w historii HIGH League do konferencji przed galą dojdzie poza Warszawą. Miejscem spotkania zawodników będzie Mała Arena Gliwice. Sama gala odbędzie się trzy dni później – w sobotę, 17 września, w Arenie Gliwice. Lokalni kibice jeszcze lepiej poczują klimat gali i fight weeku! 

Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona. Bilety na konferencję oraz na galę HIGH League 4 są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Transmisja z konferencji dostępna będzie za darmo na kanale HIGH League na YouTubie.  PPV można zakupić wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Dostępne są dwie wersje – PPV Basic i PPV Premium (lepsza jakość, dodatkowy stream z Hejt Roomu, dłuższe VOD). 

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. 

Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki. 

Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem a Pawłem “Scarface’em” Bombą.

Ogromne emocje wzbudza również debiut Mai Staśko. Słynna lewicowa i feministyczna aktywistka zmierzy się w swoim debiucie w HIGH League z kontrowersyjną streamerką, Ewą “Mrs. Honey” Wyszatycką. 

To jednak nie wszystko, co czeka kibiców w Arenie Gliwice. Gala HIGH League 4 to przede wszystkim wielkie show! Tego nie można przegapić.

Karta walk High League 4:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024