Silesion.PL

serwis informacyjny

Postaw za ILEWEN i odbierz ELEVEN w Betfan

Postaw za ILEWEN i odbierz ELEVEN w Betfan

Postaw za ILEWEN i odbierz ELEVEN w Betfan

Gdzie będziemy mogli oglądać LaLigę w TV, a oprócz tego śledzić m.in. Serie A, F1 czy zmagania żużlowe? Jedyną słuszną odpowiedzią jest Eleven Sports – a nie ma prostszego sposobu na darmowy miesiąc dostępu do tej stacji, niż skorzystanie z atrakcyjnej promocji BETFAN!

Uwaga – nie tylko dla nowych, ale dla wszystkich klientów.

Zasady promocji:

  1. Postaw w zakładach bukmacherskich BETFAN do końca dzisiejszego dnia (czwartek, 23:59) dowolny kupon za 11 zł (min. 3 zdarzenia, kurs ogólny min. 3.0)
  2. W piątek otrzymasz wiadomość mailową wraz z kodem aktywacyjnym
  3. Aby odebrać miesięczną subskrypcję, wpisz kod TUTAJ

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author