Silesion.PL

serwis informacyjny

Drugi Hokejowy Półfinał Pucharu Polski. Unia pokonała Cracovię

Drugi Hokejowy Polfinal Pucharu Polski. Unia pokonala Cracovie

Drugi Hokejowy Polfinal Pucharu Polski. Unia pokonala Cracovie

W czwartek, 29 grudnia na lodowisku w Oświęcimiu odbył się drugi mecz półfinałowy Turnieju Pucharu Polski. Gospodarze Tauron Re-Plast Unia Oświęcim pokonali Comarch Cracovię 4:1. W piątek w finale Unia zagra z GKS Tychy. Mecz rozpocznie się o godz. 20:30 i będzie transmitowany w TVP Sport.

Miejscowi, który byli mocno wspierani przez kibiców, w 8. minucie objęli prowadzenie, po strzale Pavla Padakina. Ukraiński napastnik później również potrafił wykorzystać błędy krakowskiej defensywy. Pod koniec drugiej tercji wygarnął krążek w strefie obronnej rywali i po raz drugi wpakował go do bramki. Wtedy podopieczni Nika Zupancicia prowadzili już 4:1. W trzeciej tercji Pasy atakowały, ale świetnie spisywał się bramkarz Kevin Lindskoug.

W piątek, 30 grudnia w finale Turnieju Pucharu Polski Tauron Re-Plast Unia Oświęcim zagra z GKS Tychy. Mecz rozpocznie się o godz. 20:30 i będzie transmitowany w TVP Sport. Dotychczas tyszanie aż osiem razy zdobyli cenne trofeum, są pod tym względem liderem. Unia dwukrotnie sięgnęła po Puchar Polski.

Terminarz Turnieju Finałowego Pucharu Polski

Pierwszy Półfinał

Środa, 28 grudnia

GKS KATOWICE – GKS TYCHY 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

Sedivy 6, Boivin 60

Drugi Półfinał

Czwartek, 29 grudnia

  • TAURON RE-PLAST UNIA OŚWIĘCIM – COMARCH CRACOVIA 4:1 (2:0, 2:1, 0:0)

Padakin 8, Denyskin 19, Pangelov-Yuldashev 24, Padakin 40 – Tomi 26

Piątek, 30 grudnia

Finał, godz. 20:30

  • TAURON RE-PLAST UNIA OŚWIĘCIM – GKS TYCHY

Mecz będzie transmitowany w TVP Sport

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024