Silesion.PL

serwis informacyjny

Dojdzie do debaty telewizyjnej – Jarosław Kaczyński vs. Grzegorz Schetyna?

Czy przed wyborami parlamentarnymi 2019 r. dojdzie do debaty telewizyjnej – Jarosław Kaczyński vs. Grzegorz Schetyna?

  • Tak – kurs 6.50
  • Nie – kurs 1.05

Grzegorz Schetyna za pośrednictwem mediów postanowił zaczepić Jarosława Kaczyńskiego i zaproponował spotkanie się w jednej z telewizji w celu odbycia debaty. Polityk PiS nie odpowiedział na ten apel, ale kto wie: może łyknie haczyk rzucony przez opozycjonistę? Schetyna z pewnością nie oczekuje od niego przystania na tę propozycję, ale może jeszcze się zdziwi… Sprawdźcie szeroką ofertą zakładów wzajemnych zaoferowanych przez legalnego bukmachera w Polsce czyli BETFAN

Grzegorz Schetyna, lider Platformy Obywatelskiej, wezwał do debaty prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Zapytano posła PiS, Marcina Horałę, czy dojdzie do spotkania między szefami obu partii. Parlamentarzysta posłużył się piłkarskim porównaniem i stwierdził:

Nie urządza się meczów zespołów ekstraklasy z okręgówką – to by się po prostu źle skończyło – stwierdził Horała.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024