Silesion.PL

serwis informacyjny

Artur Szpilka z Izu Ugonoh w klatce KSW?

Ostatnie walki Artura Szpilk i Izu Ugonoha pokazały ile są warci w świecie boksu. Jako, że zdają sobie sprawę z tego, iż ich czas w tej dyscyplinie sportu powoli dobiega końca (Izu nawet oficjalnie pożegnał się) zastanawiamy się nad ich niedaleką przyszłością.

Artur Szpilka vs Izu Ugonoh sparing zadaniowy

Zarówno Izu jak i “Szpila” romansowali z innymi “gałęziami” sportów walki. Może to oznacza, że ich drogi wkrótce skrzyżują się na innym polu? Wydaje się, że jeśli jakaś federacja skusiłaby się na zatrudnienie obu Polaków, to byłoby to KSW.

Artur Szpilka (z lewej), Michał Materla (w środku), Izu Ugonoh (z prawej)

 

Jak myślicie, czy dojdzie do walki Artura Szpilki z Izu Ugonohem w federacji KSW do końca 2020 roku? Sprawdźcie szeroką ofertą zakładów wzajemnych zaoferowanych przez legalnego bukmachera w Polsce czyli BETFAN

Czy dojdzie do walki Artura Szpilki z Izu Ugonohem w federacji KSW?

  • TAK – kurs 12

 

– Moja propozycja jest nadal aktualna – powiedział w rozmowie z serwisem sport pl szef federacji KSW, Martin Lewandowski – Niech najpierw Szpilka odpocznie i poukłada sobie wszystko w głowie. Dopiero potem na spokojnie możemy porozmawiać o ewentualnych startach w MMA. Moje stanowisko zna – podkreślił. – Z Izu jest podobna sytuacja, co z Arturem. Rozmawialiśmy już poważnie o MMA kilka lat temu, ale wówczas Izu wciąż miał duże ambicje bokserskie – dodał Lewandowski.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024