Silesion.PL

serwis informacyjny

Do odebrania bonus 600 PLN za wygrany zakład na gola Rakowa Częstochowa w meczu z FC Kopenhagą

Do odebrania bonus 600 PLN za wygrany zakład na gola Rakowa Częstochowa w meczu z FC Kopenhagą

Bukmacher SUPERBET przygotował atrakcyjną promocję dla fanów zakładów bukmacherskich, której celem jest uhonorowanie trafionych typów w wybranym meczu. “Bonus 600 PLN za wygrany zakład na gola Rakowa Częstochowa w meczu z FC Kopenhagą” to okazja dla graczy do zdobycia atrakcyjnych bonusów pieniężnych.

Promocja “Bonus 600 PLN za wygrany zakład na gola Rakowa Częstochowa w meczu z FC Kopenhagą” jest dostępna dla wszystkich graczy, którzy posiadają konto w zakładach bukmacherskich SUPERBET i zapisali się do promocji przy użyciu kodu LEGUK. Aby wziąć udział, gracze muszą:

  1. Zarejestrować konto w zakładach bukmacherskich Superbet z kodem LEGBUK , w okresie trwania promocji.
  2. Wpłacić pierwszy depozyt o wartości minimalnej 50 PLN.
  3. Zawrzeć pierwszy kupon singiel, w którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na gola Rakowa Częstochowa w meczu z FC Kopenhagą, przy minimalnej stawce 2 PLN.
  4. Udzielić zgód marketingowych.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

Przyznawanie Bonusu

Promocja obejmuje jedynie pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta, na którym znajduje się trafiony typ z oferty przedmeczowej dotyczący gola Rakowa Częstochowa w meczu z FC Kopenhagą. Bonus w wysokości 600 PLN przyznawany jest za poprawnie wytypowany gol Rakowa Częstochowa.

Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, choć w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN. Bonus zostanie przelany na konto gracza w ciągu 72 godzin po zakończeniu promocji.

Warunki Akceptacji i Ważności Bonusu

Gracz ma 3 dni na zaakceptowanie bonusu poprzez przycisk “Akceptuj” na powiadomieniu, które zostanie mu wyświetlone podczas logowania do konta. Bonus jest ważny przez 7 dni od daty jego zaakceptowania. Po spełnieniu wymagań opisanych w regulaminie, środki z konta bonusowego zostaną przelane na konto depozytowe i będą dostępne do wypłaty.

Warto zaznaczyć, że na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku istnienia aktywnego innego bonusu, gracz ma 3 dni na wykorzystanie go przed aktywowaniem bonusu “Bonus 600 PLN za wygrany zakład na gola Rakowa Częstochowa w meczu z FC Kopenhagą”.

Promocja “Bonus 600 PLN za wygrany zakład na gola Rakowa Częstochowa w meczu z FC Kopenhagą” w bukmacherze SUPERBET to doskonała okazja dla miłośników zakładów bukmacherskich, aby zdobyć atrakcyjne bonusy pieniężne. Warunki promocji są jasno określone, a trafiony typ na gola Rakowa Częstochowa może przynieść graczom znaczące korzyści. Dla tych, którzy cenią sobie emocje i rozrywkę zakładów sportowych, promocja ta stanowi ciekawą propozycję.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze