Silesion.PL

serwis informacyjny

LV BET oficjalnym sponsorem Piasta Gliwice do 2025

LV BET oficjalnym sponsorem Piasta Gliwice do 2025

Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie została nowym oficjalnym sponsorem i oficjalnym bukmacherem Piasta Gliwice. Umowa została podpisana na dwa sezony, a to oznacza, że będzie obowiązywać do momentu zakończenia rozgrywek 2024/2025.

Współpraca Piasta z nowym sponsorem rozpocznie się wraz z najbliższym meczem gliwickiego klubu – 21 sierpnia z Cracovią. Zgodnie z zawartą umową logo LV BET znajdzie się na wszystkich materiałach promocyjnych klubu, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Pojawi się też m.in. na strojach meczowych pierwszej drużyny oraz nośnikach klubu na StadionieMiejskim w Gliwicach. Współpraca przewiduje również wiele wspólnych aktywności dla kibiców Piasta w mediach społecznościowych oraz w trakcie meczów. Umowa Piasta Gliwice z LV BET będzie obowiązywać przez dwa najbliższe sezony, a więc do końca sezonu 2024/2025.

W przeszłości obie strony blisko ze sobą współpracowały. LV BET był sponsorem Piasta w latach 2017 – 2019, a współpraca zakończyła się historycznym dla gliwiczan mistrzostwem Polski wsezonie 2018/2019.-

Piast przez lata budował swoją markę na krajowej arenie, czego efektem jest dziś mocna pozycja na piłkarskim rynku. Od czasu awansu do Ekstraklasy w 2012 roku gliwiczanie cztery razy reprezentowali Polskę w rozgrywkach europejskich, a do tego trzykrotnie zdobywali medalmistrzostw Polski. Właśnie ten progres – zarówno sportowy, jak i biznesowy – jest czymś, co łączy klub i firmę LV BET, która też nieustannie dąży do rozwoju na każdej płaszczyźnie. Dla obu stronjest to też sentymentalny powrót – nikomu nie trzeba przypominać, że gdy ostatni raz LV BET byłsponsorem Piasta, klub zdobył mistrzostwo Polski. Liczymy, że ponowna współpraca znów da obu stronom wiele powodów do dumy i radości – powiedział Rafał Wójtowicz, prezes LV BET ZakładyBukmacherskie.

LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim angażująca się w rozwój różnych dyscyplin, głównie piłki nożnej. Firma jest oficjalnym bukmacherem Śląska Wrocław, a w przeszłości wspierała też takie kluby jak m.in. Wisła Kraków, Stal Mielec, Wisła Płock czy Widzew Łódź

sprawdx zolty lv

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *