Silesion.PL

serwis informacyjny

Derby Betclica czyli Piast Gliwice – Lechia Gdańsk o Superpuchar

Mineło kilkanaście dni po uruchomieniu przyjmowania zakładów przez firmę Betclic oraz po podpisaniu umów sponsoringowych. Nadszedł więc czas na pierwsze derby Betclica, czyli mecz pomiędzy sponsorowanymi przez Betclic drużynami: Lechii Gdański i Piasta Gliwice o Superpuchar Polski.

Kurs na wynik meczu Piast – Lechia w Betclic:

  • Piast Gliwice – 3.20
  • Remis – 3.35
  • Lechia Gdańsk – 2.50

Ofertę na #DerbyBetclic

Przypominamy: 12 lipca br. zakłady bukmacherskie Betclic w nowym sezonie będą sponsorem Lechii Gdańsk. Logo bukmachera pojawi się m.in. na tyle koszulek pierwszego zespołu. Natomiast niecały tydzień wcześniej, bo 6 lipca Betclic został sponsorem głównym Piasta Gliwice na sezon 2019/2020. Jesli do tego dodamy fakt, że ta firma bukmacherska została (8.07.2019) także oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn, to nie może dziwić fakt, że Betclic promuje się hashtagiem  #GramyZMistrzami

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024