Silesion.PL

serwis informacyjny

Davo przechodzi z Wisły Płock do KAS Eupen

Davo przechodzi z Wisly Plock do KAS Eupen

Davo przechodzi z Wisly Plock do KAS Eupen

Davo na zasadach transferu definitywnego odchodzi z Wisły Płock do KAS Eupen, czyli piętnastej obecnie drużyny belgijskiej Jupiler Pro League.

Urodzony 18 grudnia 1994 roku w Gijón Antonio David Álvarez Rey został zawodnikiem Wisły Płock 1 lipca 2022 roku. Do Wisły Płock przeniósł się z drugoligowego hiszpańskiego UD Ibiza, gdzie w sezonie 2021/2022 rozegrał trzydzieści siedem spotkań w tamtejszej LaLiga2, strzelając dwa gole.

Od początku obecnych rozgrywek zagrał we wszystkich osiemnastu spotkaniach PKO Bank Polski Ekstraklasy. W tym czasie tylko dwukrotnie nie zaczął meczu w pierwszej jedenastce. Zdobył dziewięć bramek, do czego dołożył jeszcze trzy asysty. Zanotował także jedno ostatnie podanie w Fortuna Pucharze Polski.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023