Silesion.PL

serwis informacyjny

Damian Zbozień przedłużył kontrakt z Wisłą Płock

Damian Zbozien przedluzyl kontrakt z Wisla Plock

Damian Zbozien przedluzyl kontrakt z Wisla Plock

Damian Zbozień to kolejny zawodnik, który przedłużył kontrakt z płockim klubem i w nadchodzącym sezonie 2021/2022 będzie reprezentował barwy Nafciarzy. Prawy obrońca podpisał z Wisłą Płock nową umowę, obowiązującą do 30 czerwca 2022 roku, w której zawarta została opcja przedłużenia współpracy o rok.

32-letni Zbozień piłkarzem Wisły Płock oficjalnie został 13 sierpnia 2020 roku. Ogłoszenie pozyskania tego doświadczonego bocznego obrońcy nastąpiło w Uniejowie, gdzie nasza drużyna przygotowywała się do inauguracji rozgrywek. Wcześniej Damian przez cztery sezony z powodzeniem reprezentował barwy Arki Gdynia, a w swoim piłkarskim CV ma także grę dla: KGHM Zagłębia Lubin, GKS Bełchatów, Piasta Gliwice czy rosyjskiego Amkara Perm.

W zakończonym sezonie 2020/2021 Zbozień wystąpił w 18 ligowych meczach, w których zanotował jedną asystę przy trafieniu Alana Urygi w wyjazdowym meczu z Wisłą Kraków (3:0). Na boisku spędził łącznie 1544 minuty, a jeden występ zanotował także w Fortuna Pucharze Polski. Jego dotychczasowy bilans w płockim klubie wynosi więc 19 spotkań.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author