Silesion.PL

serwis informacyjny

Euro 2020 Odds Boost czyli podwyższone kursy na Mistrzostwa Europy w Totolotku

Euro 2020 Odds Boost czyli podwyzszone kursy na Mistrzostwa Europy w Totolotku

Euro 2020 Odds Boost czyli podwyzszone kursy na Mistrzostwa Europy w Totolotku

Już dzisiaj pierwszy dzień piłkarskich Mistrzostw Europy 2020. Praktycznie codziennie do 11 lipca będziemy mieli okazję śledzić poczynania na zielonej murawie! W związku z Tym na każde z tych wydarzeń, Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy! Na początek ODDS BOOST (czyli podwyższone kursy) na cztery spotkania.

  • Turcja – Włochy
  • Walia – Szwajcaria
  • Dania – Finlandia
  • Belgia – Rosja

Na inaugurację faworyzowani Włosi zagrają ze “złotym pokoleniem” Turcji na Stadio Olimpico. Będzie to 11 starcie obu ekip. Bilans konfrontacji jest zdecydowanie na korzyść Squadra Azzurra, którzy odnieśli siedem zwycięstw, a pozostałe trzy mecze zakończyły się remisami. Czy Gwiazdy Półksiężyca prowadzeni przez będącego w formie Buraka Yilmaza utrą nosa podopiecznym Roberto Manciniego?

W sobotę o godzinie 15 na boisko wyjdzie sensacja ostatniego Euro, czyli Walia oraz zespół, który pomimo przepięknej bramki Shaqiriego odpadł po karnych w pojedynku z biało-czerwonymi. Faworytem wydają się Szwajcarzy, którzy w grupie eliminacyjnej w pokonanym polu zostawili m.in. Danię.

Drugie sobotnie spotkanie to właśnie pojedynek rodaków Hansa Christiana Andersena. Na przeciw nim staną absolutni debiutanci w turnieju o europejski czempionat. Nie ma co się oszukiwać, każdy inny rezultat niż zwycięstwo Eriksena i spółki będzie trzeba uznać za niespodziankę. Czy zatem Kasper Schmeichel powtórzy sukces ojca i jego generacji sprzed 29 lat? Jaki wynik padnie w starciu Dania – Finlandia?

Na zakończenie dnia, w bój wyjdą Belgowie oraz Rosjanie. Z pewnością Czerwonym Diabłom pozostał duży niedosyt po zdobyciu “tylko” brązowego medalu na mundialu w Rosji. To właśnie podopiecznych Roberto Martineza z gwiazdą tego sezonu – Romelu Lukaku, uznaje się za jednych z większych faworytów Euro. Próbować stawić im czoła będzie pozostająca ostatnio w kryzysie Dziuba i spółka. Czy i tym razem Stanisław Czerczesow, tak samo jak na MŚ 2018, oczaruje swoich zawodników na tyle, żeby wyciągnąć z nimi rezultat ponad stan?

Rozpocznij turniej po mistrzowsku! Totolotek ma dla Ciebie darmowy bonus 10 PLN na inaugurację! Wpisz kod EUR010 i graj ZA FREE! KIBICUJ, OBSTAWIAJ, WYGRYWAJ!


ODBIERZ SWÓJ BONUS – TO PROSTE!

  • 11 CZERWCA ZALOGUJ SIĘ NA SWOJE KONTO: Wejdź w zakładkę WPŁATA. Wybierz opcję “Bonus.cocle/Kod bonusowy” i wpisz kod EUR010
  • ODBIERZ BONUS: Bonus 10 PLN zostanie zaksięgowany na Twoim koncie.
  • Promocja dla użytkowników, którzy zarejestrowali swoje konta gracza przed 10.06.2021 godz. 18:00 i pozytywnie przeszli weryfikację.

1. Kod bonusowy EURO10 – dedykowana oferta promocyjna dla obecnych użytkowników Totolotek S.A 
2. Kod EURO10 jest ważny w dniach 10.06.2021 18:00 – 11.06.2021 do godziny 23:59:5 
2. Z kodu bonusowego mogą skorzystać klienci, którzy zarejestrowali konto do dnia 10.06.2021r do godziny 17:59:59 
3. Z jednego kodu bonusowego użytkownik może skorzystać jeden raz. 
4. Aby skorzystać z bonusu online użytkownik musi posiadać zweryfikowane konto gracza. 
5. Bonus automatycznie pojawi się na koncie po wpisaniu przyznanego kodu bonusowego. 
6. Przyznanym bonusem należy obrócić 1 raz po kursie minimum 2.00. 
7. Bonus może być wykorzystany na dowolny sport. 
8. Bonus może być wykorzystany na dowolny rodzaj zakładów (pre-match i live, pojedyncze, kombi, multiway, systemowe). 
9. Bonus jest ważny 3 dni od momentu dodania do konta gracza. 
10.W przypadku niewłaściwego wykorzystania bonusu (wielokrotne użycie przez tę samą osobę, adres IP lub urządzenie, lub w przypadku podejrzenia zorganizowanego użycia: kartele graczy, syndykaty, obstawianie surebetów) gracz zostanie wyłączony z udziału w tej i kolejnych promocjach. 
11. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają zapisy Regulaminu Totolotek S.A.

Totolotek SA to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych, z przeszło 25-letnią tradycją.
W 2013 r. Totolotek SA otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie. Od tego czasu zakłady realizowane przez Internet są najszybciej rosnącym obszarem działalności naszej firmy.

Totolotek SA urządza zakłady wzajemne bukmacherskie oraz totalizatora sportowego za pośrednictwem sieci Internet na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 02.04.2019 r. nr. PS4.6831.8.2018.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author