Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy systemy i aplikacje dedykowane są zarezerwowane tylko dla dużych korporacji? Sprawdzamy!

Czy systemy i aplikacje dedykowane sa zarezerwowane tylko dla duzych korporacji

Czy systemy i aplikacje dedykowane sa zarezerwowane tylko dla duzych korporacji

Inwestycja w aplikacje i oprogramowania dedykowane pozwala uzyskać przewagę nad konkurencją wykorzystującą gotowe rozwiązania, a co za tym idzie – budować swoją pozycję na rynku. Rosnące potrzeby biznesowe stwarzają konieczność udoskonalania systemów IT. Sprawdzamy jak software house może wspomóc rozwój małych i średnich firm oraz startupów.

Dedykowane aplikacje internetowe – jak przebiega współpraca z software house?

Software house jest firmą tworzoną przez specjalistów reprezentujących różne dziedziny IT. Zajmuje się tworzeniem oprogramowania, zarówno na własne potrzeby, jak i na zlecenie klientów zewnętrznych. Oczywiście to tylko ogólna definicja, gdyż profil działalności jest bardzo szeroki.

Zespół software house cechuje wszechstronne podejście do realizowanych projektów, szerokie możliwości oraz ekspercka wiedza i doświadczenie. Sprawdźmy jakie korzyści przynosi stworzenie aplikacji dedykowanej w Gloo Software House.

W ramach współpracy możesz liczyć na usługi zawierające:

  1. Szkolenie w zakresie obsługi aplikacji – pomoże Ci poznać wszystkie moduły Twojej aplikacji. Nauczysz się korzystać ze wszystkich funkcjonalności systemu oraz obsługiwać wszelkie procesy.
  2. Kompleksowe wsparcie – obejmuje integrację Twojej aplikacji z innymi programami, niezbędnymi do codziennej pracy oraz pomoc przy wdrożeniu pracowników do korzystania z nowego systemu.
  3. Rozwój aplikacji – wraz z rozwojem przedsiębiorstwa Twoja aplikacja może zyskiwać nowe funkcjonalności. Software house zadba o konieczne aktualizacje, odpowiadające pojawiającym się potrzebom i rosnącym oczekiwaniom użytkowników.

Oprogramowanie dedykowane – nie tylko dla dużych korporacji

Czy dla małych i średnich firm jedynym możliwym wyborem jest ogólnodostępne i szeroko stosowane oprogramowanie? Okazuje się, że nie. Mało tego – obserwujemy stały wzrost znaczenia dedykowanych aplikacji mobilnych i webowych. Taka inwestycja może okazać się strzałem w dziesiątkę i szansą na zdobycie przewagi nad konkurencją.

Zlecenie firmie zewnętrznej zadań z zakresu IT, choć wydaje się kosztowne, w rzeczywistości oznacza spore oszczędności. Z tego powodu sprawdzi się w przedsiębiorstwach, które nie dysponują wewnętrznym działem IT.

Outsourcing stwarza również możliwość korzystania z doświadczenie całego zespołu programistów, grafików i testerów. Szeroka wiedza techniczna i pozatechniczna zapewnią każdej małej i średniej firmie pełne bezpieczeństwo, gdyż software house przejmuje odpowiedzialność za wykonanie projektu oraz jego wdrożenie.

Jak widać, software house jest lepszym rozwiązaniem, aniżeli poszukiwanie nowego pracownika (lub pracowników) czy korzystanie z usług freelancera. Nie należy również obawiać się kosztów, ponieważ w wielu przypadkach istnieje możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty.

Systemy i aplikacje dedykowane dla startupów, małych i średnich firm

Wykorzystanie dedykowanych rozwiązań może pomóc w sprawnym rozwoju mniejszych przedsiębiorstw. Przykładowo automatyzacja procesów i usprawnienie obsługi klientów pozwolą właścicielom skupić się na innych aspektach działalności biznesowej. Jakie inne korzyści niesie wdrożenie programów dedykowanych?

Można do nich zaliczyć m.in.:

  • usprawnienie procesów decyzyjnych,
  • optymalizacja procesów zachodzących w firmie,
  • sprawny obieg dokumentacji i wygodne zarządzanie danymi,
  • pełna integracja z innymi programami,
  • dopasowanie funkcjonalności systemu do potrzeb i specyfiki firmy,
  • uzyskanie prawa własności do aplikacji dedykowanej,
  • możliwość jej rozwoju i modyfikacji aplikacji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024