Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy Robert Kubica zdobędzie jeszcze punkt w tym sezonie?

Robert Kubica niedzielny wyścig Grand Prix Niemiec zaczął z 18. miejsca. Szybko spadł jednak na ostatnie, ale podczas kolejnych okrążeń spisał się fantastycznie. Polak wykorzystał problemy rywali, którzy nie radzili sobie z trudnymi warunkami atmosferycznymi i zakończył rywalizację na 12. pozycji, tuż przed kolegą z zespołu Georgem Russellem. – Jedynym realnym celem było dowiezienie bolidu do mety. W tych trudnych warunkach nie było to łatwe – powiedział po zakończeniu wyścigu.

Zaraz po zakończeniu rywalizacji komisja techniczna wykryła jednak nieprawidłowości w obu samochodach Alfy Romeo. Chodziło o niedozwoloną pomoc w przeniesieniu napędu przy starcie. Oba samochody dostały karę 30 sekund. Dzięki temu, Polak został przesunięty na 10. miejsce i zdobył pierwszy punkt w tym sezonie.

Obecnie Kubica ma on tyle samo punktów ile Mistrz Polski po dwóch kolejkach Ekstraklasy…

W każdym razie, przewidujecie, że Kubica na tym poprzestanie? Czy raczej będziemy świadkami jego kolejnych zdobyczy punktowych? Szeroką ofertę zakładów wzajemnych zapewnia bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów: BETFAN

Liczba punktów Roberta Kubicy w sezonie 2019

  • 1 i mniej – kurs 1.10
  • 2 i więcej – kurs 5

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023