Silesion.PL

serwis informacyjny

Kto zagra Korę Jackowską w filmie biograficznym o wokalistce Maanamu?

Kamil Sipowicz potwierdził, że powstają dwa filmy o życiu Kory – dokumentalny i fabularny. Kto zagra charyzmatyczną artystkę? Nieoficjalnie wymienia się Olgę Bołądź i Magdalenę Cielecką.

Kamil Sipowicz, mąż Kory, postanowił nakręcić o niej film. O przeniesieniu biografii artystki na duży ekran mówiło się zresztą od lat. Jak jednak wyznał Sipowicz w wywiadzie dla “Vivy!”, po śmierci Kory przyspieszono prace nad scenariuszem. Co więcej mają powstac dwa filmy: fabularny i dokumentalny. Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń “Super Expressu”, do zagrania Kory typowane są Magdalena Cielecka i Olga Bołądź. Na razie jednak Sipowicz podkreśla, że żadne decyzje w tej sprawie nie zapadły. Nie są też znane nazwiska twórców filmu. “Padają różne propozycje, ale nie będę wymieniał konkretnych nazwisk. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktokolwiek mógł zagrać Korę. Musi to być bardzo dobra aktorka, jakaś szamanka” – cytuje Sipowicza “Super Express”.

Jak myślicie, czy ta rola przypadnie którejś z wymienionych aktorek? A może tego zaszczytu dostąpi Justyna Steczkowska? Szeroką ofertę zakładów wzajemnych zapewnia bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów: BETFAN

Kto zagra postać Kory Jackowskiej?

  • Olga Bołądź – kurs 1.80
  • Magdalena Cielecka – kurs 2.25
  • Justyna Steczkowska – kurs 5

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author