Silesion.PL

serwis informacyjny

Czekamy na trzeci sezon „Barry’ego”

Szykujecie się już na trzeci sezon „Barry’ego”? Dla tych, którzy nie wiedzą, o czym mowa: to produkcja HBO opowiadająca o byłym żołnierzu, który pracuje teraz jako tani zabójca do wynajęcia. W Los Angeles odnajduje jednak pewien lek na samotność.

To serial, którą można oglądać jednym tchem. Dlatego właśnie legalny polski bukmacher BETFAN przygotował szereg zakładów związanych z „Barrym”.

O co możecie się założyć? Ano m.in. o to, czy Barry pójdzie do więzienia, czy weźmie ślub z Sally lub Gene zostanie płatnym mordercą.

 

Barry Berkman i Sally Reed się zaręczą (zakłady dostępne w BETFAN)

  • TAK – kurs 10

Barry powie Gene prawdę o Justice

  • Tak – 2.60
  • Nie – 1.37

Monroe Fuchs ponownie zostanie partnerem Barry’ego Berkmana

  • Tak – 1.55
  • Nie – 2.15

Barry (Bill Hader) jest w depresji, czuje się samotny i całkowicie wypalony. Na życie zarabia jako płatny zabójca z dolnej półki, co nie poprawia jego sytuacji. Nie ma ochoty na kolejne zlecenie, ale zgadza się na realizację nowej roboty w Los Angeles, gdzie ma „zająć się” młodym, aspirującym aktorem. Podążając za swoim celem, mężczyzna trafia na spotkanie lokalnej grupy teatralnej. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że w ich towarzystwie czuje się dobrze i nabiera przekonania, że chciałby zerwać ze starym życiem. Pozostaje tylko jeden problem – jak to zrobić?

https://www.youtube.com/watch?v=M6TZdk1t8Zo

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024