Silesion.PL

serwis informacyjny

Co dalej z Bitcoinem? Jaki kurs na koniec 2020 roku?

Kryptowaluta, która uznawana jest za przyszłość. Miała być oparciem w trudnych czasach, tymczasem bardzo słabo zareagowała na ostatni kryzys wywołany koronawirusem. Jaka czeka ją przyszłość?

Bitcoinem to nigdy niczego nie wiadomo. Inwestorzy oczekujący stabilności raczej nie powinni się nim zainteresować. Tak kryptowaluta może generować olbrzymie zyski, jak i sprawić, że szybko nasze saldo się zmniejszy.

Jak Bitcoin zareaguje do końca roku? Przekroczy 20000 dolarów, a może spadnie poniżej 5000?

Kurs 1 Bitcoina przekroczy 20000$ wg Bitfinex przed 31.12.2020 (zakłady dostępne w BETFAN)

  • Tak – 8
  • Nie – 1.02

Kurs 1 Bitcoina spadnie poniżej 5000$ wg Bitfinex przed 31.12.2020

  • Tak – 1.63
  • Nie – 2.10

Bitcoinbitmoneta – kryptowaluta wprowadzona w 2009 roku przez osobę (bądź grupę osób) o pseudonimie Satoshi Nakamoto. Nazwa odnosi się także do używającego jej otwartoźródłowego oprogramowania oraz sieci peer-to-peer, którą formuje. Prywatne klucze kryptograficzne których używa się do autoryzowania transakcji, mogą zostać zapisane na komputerze osobistym w stworzonym do tego celu oprogramowaniu, w przeznaczonej do tego aplikacji na smartfonie, lub w tzw. portfelu sprzętowym. W każdym z tych przypadków, bitcoiny mogą zostać natychmiastowo przesłane na adres dowolnego uczestnika sieci bitcoin, bez względu na to, w której części świata dany użytkownik się znajduje. Każdy bitcoin dzieli się na 100 000 000 mniejszych jednostek, zwanych satoshi.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024