Silesion.PL

serwis informacyjny

Cristiano Ronaldo w reklamie. Tego sie nie da odzobaczyć. [VIDEO]

Cristiano Ronaldo wystąpił w reklamie singapurskiej platformie e-commerce Shopee Singapore z okazji Shopee 9.9 Super Shopping Day. Reklama dla której CR7 zmienił swoją “cieszynkę”.

Reklama jest…Zobaczcie sami (na własną odpowiedzialność). Pamiętajcie jednak, że co się zobaczyło, to się nie odzobaczy. Pozostaje jedynie oczu kąpiel.

https://www.youtube.com/watch?v=fHH3QfBSs7I

Co dzień staram się grać lepiej dla moich fanów i zespołu, podobnie robi Shopee, wprowadzając innowacje, by przynosić korzyści użytkownikom w rejonie. Jestem podekscytowany tym partnerstwempowiedział Cristiano Ronaldo, który został ambasadorem aplikacji Shopee Singapore.

Reklama

Platforma Shopee Singapore powstała w 2015 roku i służy użytkownikom w Azji Południowo-Wschodniej i na Tajwanie do kupowania i sprzedawania produktów online. Konkuruje w regionie, z takimi markami jak Lazada , Tokopedia i AliExpress. Aby się wyróżnić, Shopee oferuje bezpieczeństwo zakupów online za pośrednictwem własnej usługi depozytowej o nazwie „Gwarancja kupna”, w której wstrzymuje się z zapłatą dla sprzedawców, dopóki kupujący nie otrzymają ich zamówień

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024