Silesion.PL

serwis informacyjny

Ciekawy pomysł na prezent – jaki alkohol wręczyć mężczyźnie?

glowne glass bottles ga0196ed61 1920

glowne glass bottles ga0196ed61 1920

Zdecydowanie jednym z najpopularniejszych prezentów, jaki wybieramy ostatnimi czasy, jest alkohol. Mamy w tym przypadku bardzo szeroki wybór: począwszy od klasycznej wódki, poprzez koniaki i armaniaki, do whisky, szampanów i win. Czym się jednak powinniśmy kierować, wybierając ten rodzaj podarunku? Jaki trunek dać w prezencie mężczyźnie?

Ciekawy alkohol na prezent

Czym się kierować przy wyborze tego rodzaju prezentu? Niezwykle ważną rzeczą, jaką powinniśmy wziąć pod uwagę, jest wygląd butelki. Trzeba koniecznie pamiętać, że nawet napój z półki premium nikomu się nie spodoba, jeśli jego wygląd nie będzie niczym się wyróżniał. Odpowiednie zapakowanie podarunku, etykieta czy pudełko, to wręcz połowa sukcesu.

Jeśli szukamy szybkiej, prostej, a jednocześnie bezpiecznej opcji, najlepiej zwrócić się w stronę napoju posiadającego oryginalną butelkę. Bardzo ciekawym pomysłem okażą się tu wersje limitowane, które bardzo często charakteryzują się reprezentacyjnym wyglądem.

Jeżeli akurat nie jesteśmy w stanie takich znaleźć, możemy wybrać opcję zapakowaną w eleganckie pudełko. Wysiłek, jaki włożyliśmy w znalezienie odpowiedniego opakowania prezentu, na pewno zostanie doceniony.

Ważne jest właściwe przyozdobienie butelki

Drogi alkohol na prezent

Przy wyborze trunku powinniśmy stawiać na wysoką jakość, ale nie jest to sprawa pierwszorzędna. Lepiej wybrać napój, który ma oryginalne, reprezentatywne pudełko niż trunek, który niczym się nie wyróżnia, ale przedstawia wysoką jakość. Kolejno, powinniśmy sprawdzić wiek trunku, oczywiście jeśli wybraliśmy taki jego typ, w którym się to liczy.

Alkohol nie musi być drogi. Dobrze jest jednak, aby wręczony przez nas trunek miał wysoki wiek, szczególnie jeśli prezent otrzyma amator. Mówi się, że im alkohol starszy, tym lepszy i mimo tego, że ciężko uznać to za absolutnie poprawne stwierdzenie, to jednak napoje z wysokim wiekiem lub też te od popularnych marek uznawane są automatycznie za propozycje prestiżowe.

Alkohol na prezent dla mężczyzny

Niezależnie od tego, czy osoba przez nas obdarowywana jest kobietą, czy mężczyzną, powinniśmy dowiedzieć się, jakie ma preferencje smakowe oraz czy zna się dobrze na alkoholach. Oczywiście, jednym z najbardziej klasycznych prezentów odpowiednich dla płci męskiej jest butelka klasycznej whisky typu single malt. Obecnie popularne marki można znaleźć na półkach praktycznie w każdym markecie.

Jeśli tradycyjna whisky nas nudzi, można postawić na mniej klasyczne opcje, jak na przykład armaniak, który możemy zakupić w niższych cenach. Dzięki temu możemy wybrać butelki wyższej jakości. Oczywiście możemy wybrać także wódkę, która jest jednak mniej oficjalną opcją: będzie to odpowiedni prezent na przykład dla członka naszej rodziny. Szeroki wybór wysokiej klasy alkoholi na prezent znajdziesz na stronie: https://krest.pl/pl/alkohol-na-prezent.

Whisky to dobra opcja na prezent

Alkohol na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym na stole obok smakowitych potraw często gości alkohol — świąteczny podarunek warto dopasować właśnie do nich. Mamy tutaj szeroki wybór: piwa kraftowe, brandy, whisky, a także armaniaki, koniaki i chyba najbardziej popularne wina.

Wino doskonale komponuje się i dopełnia smak wielu wigilijnych potraw, zarówno tych na słono jak i słodkich deserów. Na uroczystej kolacji królować będą zwłaszcza ryby. Na przykład do białego, delikatnego mięsa karpia świetnie pasować będzie białe wino, a do słonego śledzia wino musujące. Jeśli wiemy, że obdarowywana przez nas osoba przez okres świąteczny lubi delektować się deserami, postawmy na czerwoną, słodką wersję.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author