Silesion.PL

serwis informacyjny

Jak szporować piniondze? Poruszający film ze Śląskiem i Ślązakiem w roli głównej

Jak szporowac piniondze poruszajacy film ze Slaskiem i Slazakiem w roli glownej

Jak szporowac piniondze poruszajacy film ze Slaskiem i Slazakiem w roli glownej

Ujmująca historia opowiedziana w gwarze śląskiej, sympatyczny Pan w kapeluszu oraz przepiękne ujęcia z rybnickiego rynku i familoków w Czerwionce-Leszczynach – to wszystko znalazło się w najnowszym filmie promocyjnym aplikacji PanParagon. To musi zobaczyć każdy, nie tylko Ślązak!

Wraz z nadejściem lata, zamiast popularnych kierunków wakacyjnych takich jak Morze Bałtyckie czy góry postanowiliśmy odwiedzić Górny Śląsk, który kryje w sobie unikalne piękno architektoniczne oraz wielką serdeczność mieszkańców. W naszym najnowszym klipie reklamowym w sentymentalną podróż zabiera nas Pana Czesław, który oprócz wspomnień związanych ze swoją młodością podpowiada o tym jak szporować pieniądze i kontrolować wydatki. W filmie oprócz wzruszeń znalazła się jeszcze przestrzeń na uśmiech i typowy dla Ślązaków humor – komentuje Antonina Grzelak z aplikacji PanParagon.

W filmie promocyjnym nie brakuje ujęć ze słynnego osiedla familoków w Czerwionce-Leszczynach, w których Pan Czesław wspomina dawne, skromne życie. W tym miejscu wspomina swoją mamę oraz spotkania z żoną. Do pokazania współczesności twórcy filmu zabierają nas na pełen życia Rynek w Rybniku.

Aby jeszcze bardziej podkreślić piękno Górnego Śląska zdecydowaliśmy się na opowiedzenie historii w gwarze śląskiej. To bardzo ważna część kultury tego regionu, którą warto kultywować i wspierać w każdy możliwy sposób – dodaje Antonina Grzelak z aplikacji PanParagon.

Scenariusz oraz organizacja filmu reklamowego to efekt pracy zespołu marketingowego poznańskiej firmy MrReceipt odpowiedzialnej za rozwój i tworzenie aplikacji PanParagon. Realizacji nagrania podjęło się studio filmowe LensFilm. Występujący w filmie aktor to lokalny artysta i Ślązak z krwi i kości – Czesław Żemła. Miejsce nagrania to wcześniej wspomniane osiedle zabytkowych familoków w Czerwionce – Leszczynach oraz Rynek i restauracja Aperitivo w Rybniku.

*************

PanParagon to kompleksowa i darmowa aplikacja zakupowa, której główną funkcją jest przechowywanie paragonów. Dzięki temu nie blakną, nie gubią się, co znacznie ułatwia reklamację czy zwrot zakupionego towaru. W aplikacji można znaleźć również statystyki wydatków, kupony rabatowe oraz gazetki promocyjne większości sklepów w Polsce.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023