Silesion.PL

serwis informacyjny

Chelsea – Man Utd. W BETFAN kurs 50.0 na zwycięzcę hitu Premier League.

Chelsea Man Utd. W BETFAN kurs 50.0 na zwyciezce hitu Premier League

Chelsea Man Utd. W BETFAN kurs 50.0 na zwyciezce hitu Premier League

Przed nami hit 13. kolejki Premier League – Chelsea FC podejmuje Manchester United! Dla nowych graczy w BETFAN czeka specjalna oferta – możliwość postawienia na zwycięstwo Manchesteru City lub Manchesteru United po szalonym kursie 50.0! Stawiając 5 zł, można wygrać aż 220 zł na konto główne!

Zasady promocji:

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać min. 55 zł
  3. Zagraj dowolny kupon za min. 50 zł (będzie on objęty cashbackiem 100% w razie porażki)
  4. Następnie zagraj za maksymalnie 5 zł kupon solo na zwycięstwo wybranej drużyny po kursie 100.0 (W TYM MIEJSCU)
  5. Jeżeli wytypujesz poprawnie, otrzymasz wygraną na konto główne!
  6. Dodatkowo odbierzesz freebet 60 zł do wykorzystania na całą ofertę sportową.

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024